Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 грудня 2018
-0,5 °C
небольшой снегопад

Статті

ДАЇ ПОСИЛЮЄ КОНТРОЛЬ ЗА БЕЗПЕКОЮ ПАСАЖИРІВ
24 травня 2013, 00:00
ДАЇ ПОСИЛЮЄ КОНТРОЛЬ ЗА БЕЗПЕКОЮ ПАСАЖИРІВ

З метою попередження аварійності на пасажирському автотранспорті Державтоінспекція Вінниччини з 20 травня по 15 червня проводить профілактичні заходи. Основна їх мета гарантувати пасажирам безпеку під час перевезення.

За словами заступника начальника УДАІ полковника міліції Ігоря Ольховенко, працівники ДАІ Вінниччини будуть здійснювати посилений контроль за безпекою дорожнього руху, проводити профілактичні бесіди з водіями щодо стану аварійності та необхідності дотримання транспортної дисципліни, заборони здійснення перевезень пасажирів в нічний час автобусами, не обладнаними тахографами та здійснення нелегальних пасажирських перевезень.

Під час нагляду за дорожнім рухом інспектори ДАІ особливу увагу звернуть на дотримання водіями автобусів правил дорожнього руху, законність здійснення перевезень, відповідність типу та конструкції транспортного засобу записам у реєстраційних документах, в тому числі щодо встановлення газового обладнання та додаткових місць для сидіння пасажирів, а також блокування в автобусах аварійних чи запасних виходів.

З початку цього року рейдовими перевірками з контролю за безпекою пасажирських перевезень співробітники ДАІ Вінниччини виявили 2099 порушень правил дорожнього руху допущених водіями автобусів, затримали 11 нетверезих водіїв, виявили 177 технічно несправних автобусів, склали 42 протоколи за керування без відповідних документів, в т.ч. 17 – без ліцензійної картки, виявили 862 порушення правил перевезення пасажирів, 113 порушень дорожніх знаків та розмітки у місцях масових відправлень пасажирів, 13 фактів керування водіями без проходження передрейсового контролю технічного стану автобусу і медичного огляду водія, 427 випадків відхилення від визначеного маршруту.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар