Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
4,8 °C
пасмурно

Статті

ДАРИНКА МУДРИК З ПОДРУГОЮ ПРОЙШЛИ КУРС ЛІКУВАННЯ ДЕЛЬФІНАМИ
03 травня 2012, 00:00
ДАРИНКА МУДРИК З ПОДРУГОЮ ПРОЙШЛИ КУРС ЛІКУВАННЯ ДЕЛЬФІНАМИ

З щирою посмішкою та радістю на обличчі завершився останній сеанс дельфінотерапії для двох подруг по життю та по нещастю – Даринки і Олександри. Їх сімї звело разом страшне горе та бажання рідних перебороти його, щоб їхні діти знову могли ходити своїми ніжками. Як уже повідомлялося раніше на нашому сайті, страшна аварія 7-річної давнини прикувала Дашу Мудрик до інвалідного візка і зробила її сиротою. З тих пір дівчинка щодня бореться з недугою та проходить курси лікування по всій Україні. Нині Даринка отримала новий візок від польського мецената, пройшла курс лікування в Трускавецькій клініці відновної медицини, і от вони з подругою приїхали на реабілітацію дельфінотерапією до Хмільницького санаторію. Чи дасть це значні результати? Буде видно з часом. Як розповідає директор дельфінарію, результат від контакту з дельфінами може проявитись і за 5-7 місяців. Але, з огляду на ті обставини, що розповідають рідні дівчат можна зробити висновок що результат чималий.

- Споглядаючи за своїми дітьми, ми бачимо, яких позитивних результатів досягають інші дітки, що проходять реабілітацію у цьому санаторії і маємо надію, що згодом і наші дівчатка окріпнуть та встануть на ніжки- каже мама Олександри Берегути.

Дівчата задоволені та заряджені позитивними емоціями. Протягом 10-ти днів окрім дельфінотерапії, вони проходили сеанси масажу та бесіду з психологом. За словами місцевого психолога, контакт з дельфінами є надзвичайно корисним для дітей. За рахунок високої мотивації дитини при початкових сеансах дельфінотерапії відбувається активація мозку. Дитина починає відновлювати та обєднувати сенсорну інформацію від усіх органів чуття. Даринка навіть розповідала, як під час одного з сеансів дельфін запищав, і від цього звуку дівчинка відчула імпульси в своїх ніжках.

- Такі моменти наповнюють нас надією і впевненістю у одужанні. Ми вдячні відповідальному персоналу санаторію, що не обділили нас увагою та надзвичайну вдячність виражаємо Наталії Гетце та Сергію Татусяку, які постійно підтримують нас та допомагають,говорить бабуся Людмила Миколаївна, - цей контакт з дельфінами виявився на користь не лише нашим дівчаткам, але й ми самі відчуваємо піднесення та чудове самопочуття, хоча лише споглядали за терапією.

Дельфін і людина влаштовані в фізіологічному плані дуже схоже. У обох чотирикамерне серце, обидва дихають легенями, вага мозку приблизно однакова. Вчені навіть дослідили, що у дельфіна в два рази більше звивин в корі головного мозку ніж у людини. Існує версія, що колись, у далекому минулому, у дельфіна і людини був спільний предок. В ході еволюції дельфіни залишилися у водному просторі, а людина вийшла на сушу, втративши деякі унікальні здібності.

- Дельфіни надзвичайно позитивні і цікаві тварини . Я вважаю, що нам усім пощастило, що вони живуть поруч із нами. Їх особливістю є те що вони живуть зграями та завжди допомагають один одному у біді, – приїхавши до дівчат на сеанс зауважила Наталія Гетце. У цьому дельфінарії ми маємо чудову нагоду поспілкуватись з трьома дельфінами, зарядитись енергією, позбутись нервових розладів. Та найголовніше і корисніше було б повчитись у них самопожертви, адже допомагаючи хворим вони віддають свою енергію заради нашого здоров’я. Дуже довгий і не легкий шлях до виздоровлення, але спільними зусиллями ми допоможемо дівчаткам подолати недугу, і це буде перемога всіх, хто долучився до цієї благої справи.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар