Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

ДАРУЮЧИ ЖИТТЯ
22 травня 2012, 00:00
ДАРУЮЧИ ЖИТТЯ

24 травня 2012 об 11.00 у Вінницькій Станції Переливання Крові(вул. Пирогова, 28, 3 поверх) з’явиться дороговартісне і дуже необхідне для онкогематологічних хворих медичне обладнання - Система для сепарації клітин крові ”Амікус”, яка заготовляє необхідний для лікування хворих тромбоконцентрат.

Середня ринкова вартість такого сепаратора клітин становить близько 1,5 млн. грн., але завдяки спільній співпраці Фонду «Серце до серця» із Міністерством Охорони здоров’я та з виробником сепаратора клітин крові Амікус-Фенвол, Благодійний Фонд безкоштовно передає один апарат до Вінницької станції переливання крові. Ще один було передано до Київського міського центру крові.

Тепер онкогематологічні хворі зможуть отримати необхідну їм кількість доз тромбоцитів від одного донора, що зменшить ризик виникнення побічних реакцій при переливанні цього компоненту від двох-трьох-чотирьох донорів (при заготівлі тромбоцитів неавтоматичним методом). Автоматичний метод заготівлі тромбоцитів дозволить раціональне та ефективне використання обмеженого в нашій країні донорського ресурсу, зменшить витрати на обстеження донорів та головне – збільшить шанси хворих отримати безпечний, якісний та ефективний продукт, який їм так необхідний.

В Україні щороку злоякісні недуги крові виявляють у майже 600 дітей. Державних коштів вистачає на ліки лише для половини хворих. Такі сепаратори працюють у більшості країн світу, включаючи країни Західної та Східної Європи, США, а також у деяких регіонах України.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар