Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
17 листопада 2019
8,0 °C
пасмурно

Статті

ДАІ ВІННИЧЧИНИ ДОПОМАГАЄ ВОДІЯМ, ЩО ПОТРАПИЛИ В СНІГОВИЙ ПОЛОН
17 грудня 2012, 00:00
ДАІ ВІННИЧЧИНИ ДОПОМАГАЄ ВОДІЯМ, ЩО ПОТРАПИЛИ В СНІГОВИЙ ПОЛОН
За повідомленням Гідрометцентру упродовж трьох наступних діб в Україні зберігатимуться складні погодні умови: сильні пориви вітру та сніг. Ситуацію ускладнює те, що на дорогах утворюються снігові замети. Наразі особовий склад Державтоінспекції Вінниччини працює у посиленому режимі і готовий надати термінову допомогу учасникам дорожнього руху, які потрапили в скрутну ситуацію через несприятливі погодні умови. Останніх сім діб такі випадки стаються щодня. Один з них трапився 16 грудня на трасі Кременець – Біла Церква.
О другій годині ночі черговому управління ДАІ надійшла інформація, що поблизу села Листопадівка Козятинського району у сніговий полон потрапив рейсовий автобус «Рено», який слідував за маршрутом «Київ – Верховина». На той момент у ньому знаходилося 15 пасажирів. Ця інформація була екстрено передана екіпажам ДПС, дорожнім службам та МНС. Для визволення автобуса була задіяна роторна та броньова техніка, яка працювала цілу ніч, а потім співробітники ДАІ супроводили автобус до поста ДПС, що у селі Комсомольське, щоб надати пасажирам посильну допомогу: обігріти їх та нагодувати. Для цього керівництво ДАІ доставило на пост термоси з чаєм та бутерброди. Також усі пасажири отримали невеликі продуктові набори у дорогу.
У зв’язку із важкими погодними умовами Державтоінспекція просить водіїв утриматися від поїздок. Якщо ж є така нагальна потреба, то рекомендує водіям, які вирушають в дорогу, по можливості мати необхідний запас палива. Також необхідно мати в автомобілі теплий одяг та термос з гарячим чаєм, зарядний пристрій для мобільного телефону, щоб у разі необхідності зателефонувати до міліції чи рятувальної служби.
 Гарячі лінії ДАІ та телефони, за якими можна відіслати смс-повідомлення працюють у цілодобовому режимі (0432) 59-34-34, 59-33-33, (067) 432-02-00.
Служба профілактики УДАІ УМВС
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар