Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 січня 2020
-3,0 °C
ясно

Статті

ЦЬОГО РОКУ МІСЬКА ЯЛИНКА ЗАПРАЦЮЄ НА ТИЖДЕНЬ РАНІШЕ ЗВИЧНОГО
01 грудня 2012, 00:00
ЦЬОГО РОКУ МІСЬКА ЯЛИНКА ЗАПРАЦЮЄ НА ТИЖДЕНЬ РАНІШЕ ЗВИЧНОГО
Вчора розпочався монтаж міської ялинки, адже у цьому році її відкриття заплановане на 19 грудня. 28-метрова «новорічна красуня» буде тішити городян аж до Водохреща.
За три тижні в Центральному парку культури та відпочинку ім.Горького новорічними вогнями засяє міська ялинка. Цього року святкування новорічних та різдвяних свят у Вінниці буде тривати цілий місяць і закінчаться вони аж 19 січня.
29 листопада розпочато монтаж вінницької ялинки. На 28-метровий металевий каркас буде прикріплено близько 300 ялинок різного розміру. Цього року для головної ялинки міста додатково придбають нові гірлянди, іграшки та прикраси. А щоб парк виглядава святковіше та світліше, його алеї теж прикрасять новими гірляндами. Окрім того, всі три входи у парк будуть світитись «новорічними вогнями», а центральна арка буде оздоблена новою ілюмінацією.
У парку «Дружби народів» буде своя ялинка, але дещо менша за розмірами ніж центральна. Її святковий «одяг» буде також оновлений, та, безумовно, додаватиме святкового настрою мешканцям мікрорайону «Вишенька».
Новорічна ілюмінація вже традиційно прикрасить і магістральні вулиці міста. Однак, деякі гірлянди будуть оновлені або замінені. На Соборній та в районі Центрального мосту деякі гірлянди та ілюмінації на опорах будуть відрізнятись від минулорічних. А ще святковою ілюмінацією цьогоріч засяє Хмельницьке шосе. По новому виглядатиме і Майдан Незалежності, перед приміщенням мерії розмістяться світлодіодні скульптури різноманітних тварин.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар