Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 листопада 2019
-3,7 °C
пасмурно

Статті

ЦІЄЇ ОСЕНІ У ВІННИЦЬКОМУ ЦЕНТРІ "ГАРМОНІЯ" ЗАПРАЦЮВАЛА ТРЕНАЖЕРНА КІМНАТА
15 листопада 2012, 00:00
ЦІЄЇ ОСЕНІ У  ВІННИЦЬКОМУ ЦЕНТРІ  "ГАРМОНІЯ"  ЗАПРАЦЮВАЛА  ТРЕНАЖЕРНА КІМНАТА
У вересні у Вінницькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» з’явилися тренажери для реабілітації рук та ніг. Спеціалізовані тренажери дозволяють людям з обмеженими фізичними можливостями відновлювати моторику, не докладаючи особливих фізичних зусиль.
Вінницький міський центр «Гармонія» вже декілька років вважається одним із найбільш ефективних центрів по соціально-психологічній реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. В цьому закладі людям з обмеженими фізичними можливостями не лише безкоштовно надають послуги психолог, реабілітолог, масажист та соціальні педагоги. Тут молодь та діти з інвалідністю мають можливість розвивати свої таланти, здобувати навички у тому чи іншому ремеслі, цікаво та корисно проводити час.
Так, зокрема, у «Гармонії» для людей з функціональними обмеженнями проводяться заняття з гри на гітарі та клавішних інструментах, навчають грати у настільний теніс та у більярд тощо. Крім того, тут працюють майстерні з в’язання гачком, спицями, декупажу, бісероплетіння, виготовлення сувенірної продукції тощо. А задля того, аби розширити коло друзів, дізнатися ту чи іншу інформацію або просто навчитися користуватися комп’ютером, діє спеціальний клас. У центрі є можливість вивчати мову жестів та покращувати знання з англійської мови. Також у «Гармонії» є майстерня по ремонту інвалідних візків, де за короткий термін можна виконати ремонт деталей або ж візочків в цілому.
Віднедавна у Вінницькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» відкрито тренажерну кімнату зі спеціалізованими тренажерами для пасивної та активної реабілітації рук та ніг. Також функціонує вертикалізатор для людей із порушенням опорно-рухового апарату, який придбано в рамках проекту «Розширення інформаційного простору та створення умов для соціалізації та реабілітації людей з інвалідністю».
За словами директора міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними можливостями «Гармонія» Раїси Панасюк, цей апарат дозволяє розробляти кінцівки та покращувати їх кровообіг.
«Це дає можливість людям з проблемами хребта та опорно-рухового апарату, м’язової дистрофії та розсіяного склерозу отримати послуги активної та пасивної реабілітації, що підкріпить надію на відновлення функцій організму та покращення фізичного стану, а для дітей – це можливість підвестися на ноги», - розповідає Раїса Панасюк. А ще, для покращення фізичного стану, двічі на тиждень молодь із функціональними обмеженнями відвідує басейн. Водні процедури також допомагають розробляти різні частини тіла та пришвидшити процес реабілітації.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар