Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 вересня 2023
23,2 °C
ясно

Статті

Цікавинки
Весілля взимку
25 лютого 2016, 00:00
Весілля взимку
Весілля взимку відрізняється від весілля в будь-яку іншу пору року, звичайно ж, через морозну погоду. Нареченій і нареченому потрібно якось «утеплювати» традиційні весільну сукню та костюм, а гостям доводиться довго «ламати голову» над тим, що одягнути на весілля, щоб і не замерзнути, і виглядати красиво. Ще чимало труднощів виникає з весільною прогулянкою і вибором місця для весільної фотосесії.
Проте у зимового весілля є чимало плюсів: це не великі черги до ДРАЦС; можливість вибрати і забронювати майже будь-яке кафе або ресторан; лімузини, автомобілі бізнес-класу, ретро-авто, комфортні мікроавтобуси для гостей - весь цей святковий "парк" взимку частіше відпочиває, ніж працює; само собою, немає ажіотажу у весільних салонах і можна спокійно вибрати сукню з великого ассортименту, знову ж таки, можуть бути знижки.
Також потрібно врахувати і найочевидніший мінус - це, звичайно ж, погода. Якщо не мороз, то сльота й бруд. Якщо не сніг - то дощ, або вітер до кісток проймає. Та ще й світловий день короткий. У цих умовах використовувати для прогулянки стандартні "весільні" місця (площі з монументами, набережні, мости над ріками тощо) важко. Хочеться порадити майбутнім нареченим: пошкодуйте гостей, особливо ваших подруг, які (в будь-якому випадку!) одягнуться на ваше весілля не по погоді - в сукні та туфельки. Тож врахуйте цей момент.
Якщо підвести підсумки, то виходить, що весілля взимку - не така вже й погана ідея. Головне - правильно підійти до процесу організації урочистості, враховуючи нюанси, пов'язані з холодною порою року, і все пройде відмінно! І потім, захоплення вашою сміливістю з боку ваших друзів і знайомих гарантовано: адже таких пар, яких не налякали сніг і темрява, не так вже і багато!
 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар