Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 вересня 2023
23,2 °C
ясно

Статті

Цікавинки
ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ
19 березня 2013, 00:00
ПЕРШИЙ ТАНЕЦЬ

Весільний танець нареченого і нареченої - це перший сольний виступ молодої сім’ї, яка покликана стати прикрасою весільних урочистостей. Його історія бере початок з кінця XVII ст. До цього на Русі весільні танці були колективними. Всі гості бралися за руки і починали водити хороводи навколо великого святкового багаття. У цей час наречені чинно сиділи окремо від гостей на чолі весільного столу і лише спостерігали за тим, як інші раділи їх щастю і укладенню шлюбу.
Саме танець є найбільш хвилюючою частиною свята, яка повинна асоціюватися з ніжністю і романтикою. Проте багато наречених бояться постановки весільного танцю, так як ніколи не вчилися танцювати. Але пам'ятайте про те, що вчитися танцювати ніколи не пізно. Головне, заняття розпочати не менше ніж за місяць до весілля. У такому випадку, не буде поспіху і ви отримаєте від занять максимум задоволення.
Щодо вибору першого танцю, то вальс далеко не межа ваших можливостей. Ви повинні вибрати танець за смаком і відповідно до вашого темпераменту. Це може бути сальса, румба, танго, ф'южн, модерн, твіст, степ - все, що ви побажаєте. Головне, щоб обраний стиль подобався вам обом. Якщо розглянути детальніше основні види весільного танцю, то можна виділити такі напрями. Віденський вальс має витончені та стрімкі рухи, а повільний вальс знаменитий м’якими і легкими рухами. Танго – аргентинський танець. Він дуже енергійний і має чіткий ритм, більш спортивний, з присутністю бальних елементів. Латина створить настрій і задасть тон всьому весіллю, цей напрям яскраво демонструє емоції. До латини відносяться румба, джайв, самба, сальса, пасадобль, меренге. Останнім часом, все більше шанувальників і у сучасного танцю. Такі нестандартні оригінальні постановки складаються з декількох частин. Кожна частина – окремий трек, кожен трек – окремий танець. Тому, такі номери слід дуже добре відпрацьовувати і мати непогану фізичну підготовку.
Не забувайте і про музику, саме вона створює настрій і темп руху закоханих. Вона запорука краси і романтичності першого танцю. Не зайвим було б обговорити з фотографом та оператором моменти, які ви хочете запам’ятати. Адже в танці неодмінно будуть присутні елементи, які ефектно виглядатимуть на весільному фото і відео. Ці кадри будуть завжди викликати у вас щасливі спогади про весілля, під час якого ви були справжніми принцом і принцесою!
І, головне, які б оригінальні елементи або витончені підтримки не містив ваш танець, виконуйте його із задоволенням і любов’ю. Тоді у вас обов’язково все вийде.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар