Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2019
-8,0 °C
небольшой снегопад

Статті

ЧИ Є КОРУПЦІЯ В ПРОКУРАТУРАХ?
02 червня 2014, 00:00
ЧИ Є КОРУПЦІЯ В ПРОКУРАТУРАХ?

Мені відомо про те, що Україну, як іржа, поїдає корупція та організована злочинність. Хто «кришує» так званих бізнесменів, які розтягають Україну по шматках? Україні потрібна реформа правових органів, і тоді ми зможемо боротись з монстром, який підриває економіку та бере гроші в кишеню. Практика показує, що численна громада прокурорів не виконують свої обов’язки. Районні прокуратури працюють у паперових кабінетах і роблять вигляд, що організували боротьбу зі злочинністю. Яскравим прикладом є те, що ПАТ «Івано-Франківськ Вінницям’ясо» був розкрадений колишньою головою правління громадянкою І., яка зникла із 5 000 000 (П’ятьма мільйонами) грн. Її розшук ніхто не веде. Прокуратура м. Вінниці вважає, нема людини, нема проблем. А де гроші? А де громадянка І.? Інша особа, яка визнала себе головою правління ПАТ «Івано-Франківськ Вінницям’ясо» О. та головний інженер В. методично розкрадають майно акціонерів. Представник прокуратури м. Вінниці вважає, що Іванова Н.В. зникла, а О. разом з В. ведуть розпродаж ПАТ «Івано-Франківськ Вінницям’ясо» і керують розпродажем залишків підприємства для свого збагачення. Численні приклади свідчать про те, що працівники прокуратури не виконують Закон України «Про прокуратуру», де чітко визначається: «Прокуратура України становить єдину систему, на яку відповідно до Конституції України та цього Закону покладаються такі функції:

1) підтримання державного обвинувачення в суді;

2) представництво інтересів громадянина або держави в суді у випадках, визначених законом;

3) нагляд за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство;

4) нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов'язаних з обмеженням особистої свободи громадян.

На прокуратуру не може покладатися виконання функцій, не передбачених Конституцією України ( 254к/96-ВР ) і цим Законом».

Я все своє життя віддав органам військової контррозвідки, 13 років відстоюю права громадян, як голова правозахисної Асоціації, і мене дивує: чому держава використовує чисельну армію працівників прокуратури, яка залишилась як спадщина від СРСР. Ми йдемо в Європу. Тому нам не потрібна така громада працівників прокуратури. Я вважаю доцільним провести реорганізацію Генеральної прокуратури України, таким чином, щоб в районах скоротити прокурорів, позбавити житла, транспорту, оргтехніки, а залишити одного прокурора, який буде виконувати обов’язки замість звільнених. Його місце роботи повинно бути в обласній прокуратурі а в райони виїжджати регулярно по конкретним завданням прокурорів області. Нам потрібен новий дієвий закон «Про прокуратуру». Нам не потрібні корумповані працівники прокуратури. Нам не потрібна поліцейська держава. Свою думку надсилайте за адресою: м. Вінниця, абонентська скринька, 124, Душко В.П.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар