Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,0 °C
пасмурно

Статті

ЧИ МОЖНА РОЗЛУЧИТИ ПОКІЙНОГО З ЖИВОЮ ДРУЖИНОЮ?
12 листопада 2012, 00:00
ЧИ МОЖНА РОЗЛУЧИТИ ПОКІЙНОГО З ЖИВОЮ ДРУЖИНОЮ?

На запитання відповідаю Рішенням Замостянського районного суду Вінницької області від 22 березня 2012 року Визнати недійсним шлюб, укладений між Лук’яновим Іваном Гавриловичем, 1948 р. народження та Лук’яновою (дошлюбне прізвище Ясинська) Оленою Павлівною, 1954 р. народження” (Від автора — згідно Свідоцтва про смерть Серії 1 АМ № 197970 Лук’янов Іван Гаврилович номер у віці 62 роки, 22 травня 2011 року).

Це жах для нас! Це жах для Держави України!

Вдова покійного — Лук’янова О.П. знайшла моральні сили і через Вінницьку правозахисну Асоціацію „Адвокасі- АЗА” подала апеляційну скаргу.

21 квітня 2012 р. апеляційний суд Вінницької області вирішив:

«Рішення Замостянського районного суду Вінницької області від 22 березня 2012 р. скасувати, ухвалити нове рішення. У задоволені позову Лук’янова Сергія Івановича до Лук’янової Олени Павлівни про визнання шлюбу недійсним та виселення з житлового приміщення відмовити». Нарешті судді Апеляційного суду Вінницької області прийняли Ухвалу, якою скасували Рішення Замостянського районного суду Вінницької області!

Браво суддям!

Браво здоровому глузду!

В мене запитання до читачів:

Чому суддя Замостянського районного суду Вінницької області приймає зухвале рішення, яким ганьбить здорову дружину покійного?

Відповідь: Суддя народився без душі! Бог не поклав в його тіло душу і, тому, йому не місце на цій посаді!

Запитання: Чому Голова Замостянського районного суду Вінницької області, а також Голова Апеляційного суду Вінницької області не зробили належних дій щоб позбутись такого судді?

Відповідь: Чесні судді не мають можливості позбавлятись нікчемних осіб, які втерлись в їх лави. В Законі України «Про судоустрій і статус суддів» № 2453-6 від 7 липня 2010 р., на жаль, відсутній механізм боротьби чесних суддів з безчесними. На жаль, до судової гілки влади прийшли молодики або молодиці, які зайняли посади або «по дзвонику» або за інші послуги, і з ними можуть боротися тільки громада, а не порядні судді!

В мене запитання до читачів:

Для чого в районах чисельні апарати суддів, працівників МВС, прокуратури? Чи витримає таке навантаження платник податків? Чому на працьовитого українця такий силовий тиск?

Відповідь: Нам потрібна реформа силових структур, а саме:

- В районі - 2 судді на випадок відпустки або хвороби!

- В районі достатньо мати одного помічника прокурора області!

- В районі повинно бути 2 працівника міліціїполіції та 2-3 помічника з автомобільним транспортом, а також охорона для тимчасово затриманих!

Таким чином, скорочення силових статур буде на 80-90% !

Так Україна підійде до рівня правових держав світу!

ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ СУДДІ!

Пан суддя Замостянського районного суду Вінницької області, який розлучив покійного з живою дружиною, Вам необхідно перейти на розгляд цивільних справ по розлученню покійного з покійною, тому що це прибутково і ніхто з покійних не подасть апеляційної скарги.

Пане суддя, Ви забули, що навіть Бог не робив того, що Ви зробили, тому я Вас не поважаю ні як суддю, ні як людину. Громада все зробить, щоб Ви не були на цій поважній посаді!

Читач! Якщо Ви бажаєте отримати ганебне Рішення Замостянського районного суду Вінницької області по розлученню покійного з живою дружиною звертайтесь по тел. 69-96-76, 61-72-28, 067 -76-70-365.

Голова правозахисної Асоціації Адвокасі-АЗА”

Керівник міської Партії Честі, боротьби з корупцією та

організованою злочинністю

Заступник Президента ветеранів силових структур

Ветеран СБУ

Душко В.П.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар