Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 травня 2019
22,0 °C
пасмурно

Статті

ЧИ МОЖЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ БУТИ ЯКІСНИМ ТА КОМФОРТНИМ?
15 квітня 2013, 00:00
ЧИ МОЖЕ ВОДОПОСТАЧАННЯ БУТИ ЯКІСНИМ ТА КОМФОРТНИМ?
Нi для кого не секрет, що лише артезіанська свердловина є надійним джерелом якісної води. Саме цей факт спонукає більшість людей створювати власні автономні системи водопостачання, та шукати шляхів підвищення їх якості, надійності, комфорту та енергозаощадження.
Існуючі сьогодні традиційні системи водопостачання, попри свою привабливу ціну, на жаль, вже давно не відповідають вимогам часу і не можуть у повній мірі задовольнити своїх користувачів: постійне коливання тиску, збільшений об’єм гідроакумулятора (80-100 л.), надмірне енергоспоживання та інші.
Та чи існують альтернативи таким системам і чим вони відрізняються? До вашої уваги, ми пропонуємо системи водопостачання з свердловини на основі контролеру постійного тиску Sub Drive. Вони були розроблені кращими в світі фахівцями – спеціалістами компанії Franklin Electric (Gmbh). Така система включає в себе насос, який розташований в свердловині, невеликий гідроакумулятор (зазвичай 8-24 л.), механічний датчик тиску і сам прилад або серце системи – блок керування з контролером постійного тиску Sub Drive.
Які переваги такої системи? Споживачі завжди будуть мати постійний тиск води в своїх трубах (2-6 Ваr), незалежно від кількості водоспоживання. Sub Drive створює ідеальні умови для роботи насоса: плавний пуск, захист по сухому ходу, автоматичний перезапуск, високий пусковий момент, автореверс (на випадок блокування насосу), температурний контроль двигуна, кількість пусків, контроль по напрузі 190-260 В.
Система працює плавно, автономно, без будь-якого втручання з Вашої сторони, з максимальним ККД. Споживання електроенергії відбувається у залежності від кількості піднятої води. Таким чином, Sub Drive створює Вам не тільки комфортні умови водопостачання, а й заощаджує ваші кошти. Вам не потрібно витрачати зайві кошти на створення системи захисту двигуна насоса. Для живлення системи використовується звичайний неекранований кабель. Замість об’ємного гідроакумулятора 80-100 л. достатньо взяти 8-24 л. Ви отримаєте просту, але дуже надійну, інтелектуальну систему, що буде вам вірно служити протягом багатьох років.
Гарантія на таку систему складає до 3 років, при умові налаштування системи Sub Drive монтажною організацією. Сфера застосування таких систем досить поширена: від одного до 2-3 приватних будинків, а в окремих випадках – цілої вулиці, для готелів, підприємств, садово-городніх кооперативів, систем зрошення і таке інше.
Стосовно консультацій та придбання систем Sub Drive ви можна звернутися до сервісного представника компанії Franklin Electric в Україні ПП «Проммаркет-ВІ».
Тел/факс: (0432)52-30-18,43-11-64;
Моб: (068)340-18-93, 94; (050)461-63-08
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар