Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2020
-1,0 °C
переменная облачность

Статті

ЧОМУ ДІТИ ТІКАЛИ З ЯКУШИНЕЦЬКОГО УЧИЛИЩА
16 листопада 2012, 00:00
ЧОМУ ДІТИ ТІКАЛИ З ЯКУШИНЕЦЬКОГО УЧИЛИЩА
14 листопада на Вінниччині відбулась спільна нарада за участю уповноваженого Президента України з прав дитини Юрія Павленка, заступника голови обласної державної адміністрації Любові Спірідонової, представників Вінницької обласної прокуратури, міліції, Управління освіти і науки, керівництва Якушинецького професійного училища соціальної реабілітації, служби у справах дітей облдержадміністрації та представників засобів масової інформації.
Уповноважений Президента з прав дитини Юрій Павленко особисто розглядав хід справи втечі двадцяти вихованців з Якушинецького училища соціальної реабілітації для неповнолітніх, які вчинили суспільно небезпечні дії, систематичні порушення правил громадської поведінки та потребують реабілітації і перевиховання в умовах особливого режиму.

Інцидент стався ввечері 7 листопада. По тривозі був піднятий весь особовий склад Вінницького райвідділу міліції, і працівники міліції розпочали пошуки втікачів. Завдяки злагодженим діям правоохоронців через кілька годин сімнадцять неповнолітніх вихованців училища соціальної реабілітації були знайдені, ще двох дітей повернули у виховний заклад наступного дня.
 За словами начальника відділу кримінальної міліції у справах дітей УМВС України у Вінницькій області Ігоря Порохового, було з'ясовано, що інцидент стався через непорозуміння вихованців закладу з працівниками училища, і у такий спосіб діти вирішили протестувати. Вони попередньо домовилися втекти на одну добу з училища, а потім повернутися.
Наразі 15-річний хлопець перебуває у розшуку. Працівники міліції вживають усі необхідні заходи, щоб знайти та повернути до виховного закладу.
Ірина Добровольська
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар