Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
11,5 °C
слегка облачно

Статті

ЧОЛОВІК ВІДСТОЮВАВ «ПРАВО» НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОЗА ЧЕРГОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ ПІСТОЛЕТА
26 березня 2013, 00:00
ЧОЛОВІК ВІДСТОЮВАВ «ПРАВО» НА ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОЗА ЧЕРГОЮ ЗА ДОПОМОГОЮ ПІСТОЛЕТА
Працівники Управління державної служби охорони затримали 35-річного вінничанина, який повертаючись із нічного клубу, з хуліганських спонукань в одному із закладів швидкого харчування погрожував іншим відвідувачам зброєю. Близько третьої години ночі на пульт централізованого спостереження Державної служби охорони міста Вінниці надійшов сигнал «тривога» з одного із закладів швидкого харчування. На місце пригоди одразу прибув наряд групи затримання. Як з’ясувалося, причиною виклику стали хуліганські дії одного з відвідувачів.
35-річний вінничанин, повертаючись додому із вечірніх посиденьок, захотів пити. Розштовхавши чергу, він підійшовши до продавця одного із нічних закладів швидкого харчування і сказав, що його дуже мучить спрага і попросив, щоб той швидше дав йому попопити. Продавчиня швидко оформила чоловіку замовлення, однак інші відвідувачі почали обурюватись на дії сп’янілого чолов’яги, що так нахабно обминув чергу. Це розлютило “спраглого” відвідувача і він почав голосно кричати, нецензурно лаятися та врешті-решт, дістав предмет, схожий на пістолет, і почав погрожувати іншим відвідувачам. Продавець закладу одразу натиснула кнопку тривожної сигналізації. За лічені хвилини держохоронці затримали хулігана.
Затриманого було доставлено до райвідділу міліції. Ним виявився директор одного із місцевих приватних підприємств. Як з’ясувалося, чоловік погрожував пістолетом травматичної дії. Наразі розпочато кримінальне провадження по ч.4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство». За такий злочин, законом передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар