Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 січня 2020
2,6 °C
ясно

Статті

Чого не слід робити у повню
26 жовтня 2015, 00:00
Чого не слід робити у повню

Місяць - це те світило, таємниче сяйво якого дивувало людей у прадавні часи і дивує досі.

Чи не найважливішою фазою місячного циклу є повня, яка вступить у свої права 27 жовтня.

Саме у повню, за різноманітними спостереженнями, зростає кількість вбивств, зґвалтувань, нещасних випадків тощо. Вважається, що під час періоду Повного місяця у психіатричні лікарні потрапляє чи не найбільше пацієнтів, у пологових будинках - чимало роботи, а хірургам доводиться проводити як ніколи багато складних та небезпечних операцій. Також збільшується кількість аварій. Для древніх час повні був періодом активності вовкулак та нечистої сили.

Читайте також: Магічні лайфхаки жовтня

Небезпечність періоду повні можна пояснити тим, що у ці дні активізуються фізіологічні процеси організму. Підвищується тиск рідин. Загальновідомо, що Місяць впливає на припливи на Землі, тому не виключено, що аналогічно сріблястий супутник впливає і на кров людини, яка ніби силиться вирватись із судин разом із агресією та дратівливістю.

Супермісяць_3
Reuters

Тому цілком доречними будуть кілька порад, як не "наламати дров" у повню.

1. Не піддавайтеся пориву послати все далеко-далеко і "нехай воно горить синім полум'ям". Стримуйте своє бажання відірватися по-повній, бо на ранок не просто болітиме голова, а й може бути просто шалено соромно за свої дії. Не вірте вашому внутрішньому голосу, який вас переконуватиме – або все і відразу, або нічого.

2. Не вимагайте від себе забагато. Не пресуйте самі себе, бо у цей період достатньо маленької іскри, щоб вибухнути. Не заганяйте себе у глухий кут обіцянками, котрі ви не може виконати, під гнітом обставин.

3. Не поспішайте кардинально змінювати гардероб, купувати супердорогий тренажер або сідати на супермодну дієту. Не піддавайтеся на вмовляння друзів спробувати себе у якомусь екстремальному виді спорту, адже ризик отримати травму в такому разі - досить високий.

4. Намагайтеся не брехати і бути чесними. Адже Місяць проявить вашу брехню, немов рентгенівську плівку. Особливо ця порада відноситься до стосунків із коханими і близькими.

5. Не затівайте ремонт чи перестановку меблів у повню. Не виключено, що щось може впасти вам на ногу. Генеральне прибирання теж краще відкласти, до фази спадаючого Місяця, коли так і хотітиметься чогось позбутися.

Приєднуйтесь також до групи ТСН.Блоги на facebook і стежте за оновленнями розділу!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар