Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 вересня 2019
9,9 °C
слегка облачно

Статті

ЧАРІВНА НІЧ НА ІВАНА КУПАЛА
03 липня 2012, 00:00
ЧАРІВНА НІЧ НА ІВАНА КУПАЛА

Свято для всієї родини в справжніх українських традиціях!

Івана Купала — одне з небагатьох свят, обряди якого ми пам'ятаємо і шануємо, адже не щодня можна пострибати через багаття, сплести вінок і поворожити на судженого. Традиційні обряди на Івана Купала пов'язані з водою, вогнем і папороттю. Кажуть, вода у цей день наділена цілющими властивостями: дівчата і хлопці, які хотіли стати красивими, в цей день особливо ретельно вмивалися, а хворі люди купалися в святих джерелах. Також вважається, що магічною силою володіє і купальське вогнище: воно відганяє всю нечисту силу і лікує хвороби. Навколо вогнища завжди влаштовувалися народні гуляння, ігри, а молоді пари стрибали через багаття, адже хто вище стрибне — той і щасливішим буде!

В народі існує безліч історій про квітку папороті. Той, хто знайде її опівночі, віднайде секрет щастя. І хоч біологи доводять нам, що папороть не цвіте, ми все одно віримо в диво!

Жіночий клуб «Жемчужина» та «Агентством Брендів «Стиль та Успіх», спільно з «Магазином музичних інструментів «Рок-н-рол», «Стиль відео» та компанією «Авеста Флора» вперше цього року вирішили влаштувати вечірку «Ніч на Івана Купала», яка пройде 6-7 липня на базі відпочинку «Березіно». Свято підтримала благодійна організація «Єдина світова сім‘я», засновник - Міжнародний фонд взаємної допомоги IMF «Goldmine». Медіа-підтримка - журнал-довідник “Вінниця”. Частина коштів, зібраних на святі будуть передані для розвитку талановитих дітей.

На гостей чекають смачні страви та купальські забави:

- веселі пісні та хороводи;

- плетіння вінків та справжне гадання;

- стрибки через багаття на побажання;

- надзвичайне шоу вогню;

- пошуки коштовностей щастя;

- купання в басейні та запальна диско программа.

Це справжнє свято для всієї родини в українських традиціях! Відпочинок сім’ями та корпоративом! Початок – 6 липня о 20.00. Дресс-код – елементи українського вбрання.

Організатори забезпечують транспортом! Автобус відходить із Західного автовокзалу о 19.30.

Вартість квитків: дорослий – 300 грн.; дитячий – 150 грн. (все включено)! Телефонуйте та замовляйте квитки уже зараз! Щоб замовити квиток, звертайтесь за тел.: (0432) 69-16-89, (067) 743-79-59, (063) 377-75-98

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар