Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 квітня 2019
13,6 °C
пасмурно

Статті

БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ І ДООПРАЦЬОВАНИЙ ВАРІАНТ ПРОЕКТУ ОБЛАСНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ
12 листопада 2013, 00:00
БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА ЗМІНИ ДО БЮДЖЕТУ І ДООПРАЦЬОВАНИЙ ВАРІАНТ ПРОЕКТУ ОБЛАСНОЇ СТРАТЕГІЇ НА ПЕРІОД ДО 2020 РОКУ

5 листопада відбулось чергове засідання постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. На засідання комісії винесено 4 питання. Основними питаннями, що були розглянуті є внесення змін до обласного бюджету та розгляд проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року зі змінами і доповненнями. Рішенням комісії було затверджено розпорядження облдержадміністрації “Про внеcення змін до обласного бюджету на 2013 рік. Відповідно до розпорядження 77 млн.грн. дотації із державного бюджету розподілені по районам і містам обласного значення. Зазначені кошти будуть використані на забезпечення виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ.

Окрім того, комісія розглянула доповнення до проекту рішення сесії обласної Ради щодо внесення змін до обласного бюджету. Даними доповненнями передбачено збільшення доходів екологічного фонду на 1,4 млн.грн. Також буде перерозподілено 2,4 млн.грн. коштів обласного бюджету.

Зокрема, на галузь охорони здоров’я спрямовується 1,46 млн.грн. Із них:

  • 400 тис.грн. на ремонт відділень Вінницького обласного онкологічного диспансеру;

  • 250 тис.грн. на ремонт операційного блоку Вінницького обласного клінічного ендокринологічного диспансеру;

  • 560 тис.грн. на проведення гемодіалізу у Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова.

По закладам соціальної сфери буде проведено 520 тис.грн. Зокрема:

  • 120 тис.грн. – на придбання матеріалів для Стрижавського дитячого будинку-інтернату;

  • 350 тис.грн. – на придбання продуктів харчування для дитячих будинків-інтернатів.

На поліпшення матеріальної технічної бази у середніх загальноосвітніх школах №16 і №25 м. Вінниці передбачається надання субвенцій із обласного бюджету у обсязі 150 тис.грн.

Як відзначила голова комісії Наталія Рекута, перерозподіл зазначених видатків покликаний забезпечити максимально ефективне використання коштів обласного бюджету. А це в свою чергу сприятиме покращенню матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, дозволить забезпечити їх потребу в матеріалах та продуктах харчування.

Змінами до обласного бюджету передбачено збільшення екологічного фонду на 1,4 млн.грн. Після прийняття рішення на сесії дані кошти будуть розподілені конкурсною комісією обласного фонду охорони навколишнього природного середовища для фінансування природоохоронних заходів.

Важливим питанням порядку денного, яке було розглянуто на комісії став доопрацьований варіант проекту Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року. Після розгляду початкового варіанту проекту Стратегії, який відбувся 23 вересня 2013 року, даний документ був доопрацьований, в тому числі були враховані пропозиції комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Так, Стратегію доповнено новим блоком стратегічних цілей (пріоритетів) розвитку – розвиток громадянського суспільства. Даний блок є надзвичайно важливим, оскільки без залучення інститутів громадянського суспільства реалізувати пріоритетні напрями Стратегії буде неможливо. А активна співпраця влади із громадськими організаціями, засобами масової інформації щодо роз’яснення населенню важливості впровадженню Стратегії розвитку області, сприятиме більш ефективному виконанню усіх завдань. Окрім того, додано перелік інвестиційних проектів по галузям економіки: промисловість, сільське господарство, житлово-комунальне господарство, реалізація яких сприятиме виконанню завдань Стратегії. По усім інвестиційним проектам вказано потребу в інвестиціях. Також, в доопрацьованому проекті Стратегії передбачено систему показників для моніторингу виконання стратегічних цілей. Моніторинг виконання кожного стратегічного пріоритету здійснюватиметься по двом-чотирьом показникам.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар