Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2020
3,1 °C
небольшой снег

Статті

БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА МІЛІЦІЇ
13 грудня 2011, 00:00
БУДНІ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА МІЛІЦІЇ

Служба дільничних інспекторів міліції - одна з найстаріших у системі МВС. За час свого існування вона заслужила високий авторитет серед населення і особового складу органів внутрішніх справ.

Можна сказати, що інститут дільничних інспекторів несе службу цілодобово, адже якщо у когось трапляється лихо, то людина, не зважаючи на пору доби, будній чи святковий день, у першу чергу, звертається до свого дільничного інспектора. І він не вправі відмовити у допомозі, адже оперативне та належне реагування дільничними на кожен антисоціальний прояв є запорукою зростання довіри населення до органів внутрішніх справ у цілому. А чим більше довіри до міліції, тим більше поваги до влади й усієї держави.

Із 07 жовтня 2011 року на території Вінницької області розпочато проведення заходів, пов’язаних із відвідуванням помешкань громадян. Це включає в себе вручення населенню візитних карток дільничного, пам’яток на правову тематику, розміщення у місцях масового скупчення людей листівок «Знайомтесь – Ваш дільничний». Дільничний інспектор міліції повинен відвідати кожне помешкання громадян, яке знаходиться на території його обслуговування, вручити візитку та заповнити відповідну картку на домоволодіння з метою повної обізнаності щодо населення, яке в ньому мешкає, та надання практичної допомоги особам, які її потребують.

Дані заходи вже починають демонструвати свої позитивні результати у справі профілактики і розкриття злочинів. Так, днями мешканка однієї з багатоповерхівок по вулиці Коцюбинського, повернувшись додому з роботи, виявила зникнення з квартири відеокамери, мікрохвильової печі та музичного центру. Потерпіла одразу ж згадала, що біля входу в під’їзд будинку бачила листівку «Знайомтесь – Ваш дільничний» із фотографією та контактними телефонами місцевого «шерифа». Вона одразу ж зателефонувала дільничному інспектору міліції Староміського РВ старшому лейтенанту міліції Віталію Васильовичу Якимчуку, який професійно та оперативно відреагував на виклик. По «гарячих слідах» зловмисника було затримано, ним виявився 48-річний непрацюючий мешканець Хмельницької області. Також було повернуто і викрадені речі, які злочинець встиг продати випадковим перехожим.

Саме з таких щоденних «подвигів» і складаються будні дільничного інспектора міліції. Адже він повинен стояти на варті закону та правопорядку, відновлювати справедливість, забезпечувати людям спокій та упевненість у завтрашньому дні. Цей шлях обирають найбільш стійкі та вірні своєму покликанню люди.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар