Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 червня 2019
25,7 °C
облачно

Статті

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ЩИТ НАЦІЇ”: ДОПОМОГА АРМІЇ
03 жовтня 2014, 00:00
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД “ЩИТ НАЦІЇ”: ДОПОМОГА АРМІЇ

Сьогодні наша держава переживає нову важку сторінку своєї історії, яка надовго закарбується в пам'яті українців. Події пов’язані з окупацією Криму та воєнними діями на Сході України показали, що українська армія знаходиться у критичному стані, тому БФ "Щит нації” вирішив не бути байдужим до проблем наших оборонців.

"Наш фонд знають завдяки ЗМІ. Люди почали більше довіряти, звертатись по допомогу — каже голова правління фонду Місецький Володимир. Ми взяли за мету створення сприятливих умов для реформування армії, а також активно підтримуємо військовослужбовців, що перебувають у зоні АТО, допомагаємо військовим, які були поранені під час воєнних дій".

Перебування солдатів на передовій, а отже й успішність бойових дій, у великій мірі залежать від солдатського спорядження. А також елементарних предметыв, які для солдата мають на сьогодні актуальне значення. Тому за останній час ми закупили та передали для потреб поранених електрокардіографи, вимірювачі артеріального тиску, системи контролю рівня глюкози, тест-стрічки, термопапір. Крім того, організували концерт групи “Тріо Максимум” для поранених быйців, які перебувають на лікуванні у Вінницькому військовому госпіталі. Придбали бронежилети для вояків АТО, тактичні окуляри, гідросистеми та кевларові каски для солдат. А це все десятки тисяч гривень, зібрані завдяки кожному небайдужому громадянину. І тут не важливо скільки від кого надійшло: одна гривня чи одна тисяча гривень. Головне, що це все робиться від щирого серця, та з великої любові до Батьківщини.

Знайте! Кожен із Вас є захисником Батьківщини, бо робить безцінний внесок в оборону та захист України, допомагаючи морально, фінансово, своєю працею та турботою нашим військовослужбовцям!

З повагою, БФ "Щит нації".

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУНКУ ДОПОМОГИ:

Благодійний фонд «Благодійний фонд «Щит Нації»

р/р 26003055311357

МФО 302689, код ЄДРПОУ 39266539

Призначення платежу:

«Безповоротна благодійна допомога»

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар