Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
16,0 °C
ясно

Статті

БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА": МИ ДОПОМАГАЄМО ТИМ, ХТО ДОПОМАГАЄ ІНШИМ
06 квітня 2012, 00:00
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА": МИ ДОПОМАГАЄМО ТИМ, ХТО ДОПОМАГАЄ ІНШИМ

На доброчинні проекти БФ "Подільська громада" залучив 1 мільйон 351 тисячу гривень. Про це під час загальних зборів фонду повідомив його виконавчий директор Андрій Дручинський. За його словами, левову долю фінансування фонду (понад 1,2 мільйони) склали кошти громади, тобто надходження від юридичних осіб та приватних підприємців (1 млн. 144 тисячі) і перерахування фізичними особами і надходження із благодійних скриньок (63 тис. 124 грн.). Залучено також понад 140 тисяч гривень коштів міжнародних та всеукраїнських донорських організацій.

Серед програм фонду, що минулого року викликали найбільший інтерес у вінничан: «Веселий лікар» – так звана «лікарняна клоунада» – проведення розважальних заходів у дитячих відділеннях вінницьких лікарень; «Комп’ютер другу» – з ініціативи фонду бажаючі могли передати у багатодітні родини або ж людям з обмеженими можливостями свої дещо застарілі, але робочі комп’ютери; «Вінниця – моє місто» – низка масових заходів до різноманітних свят.

Крім того, в рамках тематичного фонду «Одна копійка» по місту в різних закладах розміщено понад 40 благодійних скриньок, куди усі бажаючі можуть кидати будь-яку суму, яка стане в нагоді при реалізації благодійних проектів. А щорічна «Епідемія доброти», що проводиться з ініціативи «Подільської громади», цьогоріч набула міжнародного поширення: акцію підтримали у 9 країнах світу.

- Усі названі проекти розвиватимуться і цього року. Буде й чимало нових ініціатив, – каже Андрій Дручинський. - Ми хочемо зацікавити вінничан розвивати дворовий спорт, запровадимо акцію «Активна громада», в рамках якої на території прибудинкових клубів будуть проводитись навчання з музики, математики, іноземних мов та інших потрібних і цікавих дисциплін. Цього року також запровадимо тематичний фонд підтримки хворих на гемофілію, адже ця проблема стає дедалі відчутнішою в області. І, безумовно, максимум зусиль докладемо, щоб зібрати кошти на встановлення у Вінниці пам’ятника Тарасу Шевченку і популяризуватимемо його творчість та саму особистість українського генія. Для цього запроваджуємо акцію «Шевченко – для усіх століть».

За його словами, благодійність на Вінниччині досягла того рівня, коли вже можна говорити про перехід на більш якісний її рівень. Фонд спільно зі своїми партнерами з Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» намагатиметься сформувати в області перехід від «спонтанної доброчинності» до «стратегічної філантропії» за участю усіх організацій, фондів та окремих благодійників.

Детальніше про діяльність БФ "Подільська громада" ви можете ознайомитись на сайті www.gromada.vn.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар