Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2019
11,5 °C
ясно

Статті

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА "ВЕСЕЛИЙ ЛІКАР"
04 червня 2012, 00:00
БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА "ВЕСЕЛИЙ ЛІКАР"

Лікарняна клоунада – це добровільна творча діяльність, спрямована на психологічну підтримку дітей, що перебувають у лікарні. Благодійна програма діє уже 2 роки, і за цей час активісти фонду та партнерських організацій реалізували цілий ряд навчально-розважальних заходів у дитячих відділеннях вінницьких лікарень.

Професія «лікаря-клоуна» існує в США і Європі більше 30 років, ефективність її результатів на психоемоційний стан важкохворих дітей призвела до того, що багато лікарень визнали і прийняли клоунів на постійне місце роботи.

Робота «веселого лікаря» - симбіоз акторської майстерності та циркового мистецтва. Дітям в лікарнях необхідне все найсвітліше і щиріше, найдобріше і радісніше. Веселуни приходять до них регулярно на декілька годин кілька разів на місяць. Дослідження підтверджують, що діти швидше видужують, якщо у них гарний настрій. Результат такої роботи — не лише моральна підтримка і розвантаження дітей, але і, що важливо, вже підтверджена цифрами користь для здоров’я пацієнтів.

Метою проекту є психологічна реабілітація та підтримка дітей, які перебувають на лікуванні у медичних закладах міста та області. Програма об’єднала зусилля громадських організацій, місцевого бізнесу (аптечних мереж, фармацевтичних фірм), влади, лікарень для якісної організації театральних виступів, майстер-класів, казкотерапії та інших цікавих заходів. Впродовж 2011 року «Веселий лікар» відвідував дітей, які перебували на лікуванні у Вінницькій обласній дитячій лікарні, Вінницькій міській дитячій лікарні «Центр матері та дитини», у дитячому відділенні Хмільницької центральної районної лікарні.

У невимушеній, теплій атмосфері діти та активісти Фонду "відправлялися" у далекі мандрівки, де застосовували свої вміння, знання і таланти, щоб допомогти героям запропонованих історій подолати злі чари, врятувати друзів та відновити справедливість. А для реалізації творчих задумів, як виявляється, треба не так і багато: папір, кольорові олівці, кольоровий картон, клей та пластилін. І ось вже головні герої готові здолати найстрашнішого чаклуна чи дракона! Головне – віра у власні сили, вміння скористатися можливостями, закладеними в кожному із нас ще від народження. Окрім казкових подорожей, проводились розваги та конкурси: «Крокодил», «Передай кульку», «Зайвий стілець», «Лусни кульку», конкурс «Кращий вірш про весну» та багато інших цікавих розваг, які допомагали забути про свою недугу та швидше одужувати.

Якщо Ви бажаєте долучитись до діяльності фонду «Подільська громада» або у Вас є зауваження та пропозиції, можна звертатись за телефонами: (0432) 67-20-96, 066-705-52-44 – Андрій Дручинський або 096-915-86-40 – Альона Кирилюк.
Детальніше на сайті www.gromada.vn.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар