Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
32,3 °C
ясно

Статті

БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА "ДВОРОВИЙ СПОРТ"
06 липня 2012, 00:00
БЛАГОДІЙНА ПРОГРАМА "ДВОРОВИЙ СПОРТ"

З метою створення сприятливих умов для розвитку спорту серед дітей та дорослих, популяризації здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок Благодійний фонд "Подільська громада" продовжує реалізацію проекту «Дворовий спорт».
Суть цієї програми полягає у тому, щоб спільними зусиллями місцевої громади, влади та бізнес-структур відремонтувати та привести в порядок спортивні майданчики у дворах міста, сприяти якісному дозвіллю вінничан. Актуальність та необхідність таких дій є беззаперечною, адже ні для кого не є секретом, що сучасні діти та молодь 30-50% вільного часу проводять у “віртуальному житті”, сидячи за комп’ютером, що в реальності призводить до значних проблем зі здоров’ям.

Кожен небайдужий вінниччанин може взяти участь у програмі як тренер, утворити свою дворову команду чи допомогти у встановленні чи облаштуванні спортивного майданчика.

Завдання програми:

забезпечити проведення спортивних ігор, заходів, змагань на дворових спортивних майданчиках;

забезпечити дворові команди необхідним спортивним інвентарем;

визначити тренерів, які будуть працювати на майданчиках, та забезпечити підтримку їхньої діяльності;

залучити органи самоорганізації населення для забезпечення спортивно-масової роботи на прибудинкових спортивних майданчиках;

поступово ремонтувати та приводити до ладу наявні спортивні майданчики у дворах нашого міста;

популяризувати здоровий спосіб життя, надання молоді можливості самореалізаці;

щорічно проводити підсумковий міський спортивний захід.

Якщо Ви бажаєте долучитись до діяльності фонду «Подільська громада» або у Вас є зауваження та пропозиції, можна звертатись за телефонами: (0432) 67-20-96, 066-705-52-44 – Андрій Дручинський або 096-915-86-40 – Альона Кирилюк. Детальніше на сайті www.gromada.vn.ua

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар