Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 вересня 2019
12,6 °C
пасмурно

Статті

БЕЗПЕКУ ПАСАЖИРІВ КОНТРОЛЮЄ МІЛІЦІЯ
11 жовтня 2012, 00:00
БЕЗПЕКУ ПАСАЖИРІВ КОНТРОЛЮЄ МІЛІЦІЯ
В рамках проведення в Україні з 1 по 17 жовтня 2012 року комплексу цільових заходів з профілактики аварійності на пасажирському транспорті, керівництво Державтоінспекції Вінниччини ініціювало проведення спільної наради з пасажироперевізниками. На обговорення наболілих питань були також запрошені заступник голови обласної державної адміністрації Вінницької області Роман Аксельрод, начальник Головної автотрансінспекції у Вінницькій області Анатолій Ратовський та головний інспектор з охорони праці на транспорті Микола Щетин. Нарада проводилась у трамвайно-тролейбусному управлінні.
Головним питанням, яке обговорювалося під час зустрічі, сталва безпека пасажироперевезень, а саме запобігання аварійності на пасажирському транспорті, покращання транспортної дисципліни водіїв, підвищення технічної готовності автотранспорту. Про ситуацію на автошляхах Вінниччини довів начальник відділу автотехнічної інспекції та реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області підполковник міліції Сергій Павленко.
Упродовж цього року в області сталося 69 дорожньо-транспортних пригод за участю водіїв автобусів усіх форм власності, в тому числі 10 з потерпілими, під час яких двоє людей загинули та 16 осіб травмовано. У порівнянні з минулим роком відбулося зростання аварійності на 21,1% та кількості травмованих на 33,3%. Кількість фатальних наслідків зменшилась удвічі. З вини водіїв автобусів сталось 27 ДТП, із них 5 з потерпілими, під час яких 7 людей травмовано.
Найбільший ріст аварійності за участю та з вини водіїв автобусів спостерігається в обласному центрі, де з початку цього року сталось 46 ДТП, з них 6 з потерпілими, під час яких 10 осіб травмовано, що на 66,7 %, ніж минулого року.
За 8 діб проведення рейду Державтоінспекцією Вінниччини виявлено 432 порушення ПДР, допущених водіями автобусів, з них 27 – за перевищення дозволеної швидкості руху, 152 – перевезення автобусами пасажирів понад встановлену кількість, 150 – за відхилення від зазначеного маршруту автобуса, 104 – за керування автобусами із технічними несправностями.
Гостро ставилося питання щодо передрейсового технічного огляду транспортних засобів та водіїв, зберігання автобусів у нічний час. Особлива увага приділялася шкільним автобусам, проблема зберігання яких набула загальнодержавних масштабів. Обговорювалися також основні причини дорожньо-транспортних пригод, до зростання яких привело порушення правил часу роботи водія.
Через різного роду правопорушення з початку цього року анульовано 44 ліцензії. Про це повідомив у своїй доповіді начальник Укртрансінспекції Анатолій Ратовський.
Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар