Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 грудня 2020
-0,5 °C
пасмурно

Статті

БЕРЕЖЕМО ЛИЦЬОВИЙ НЕРВ
06 січня 2013, 00:00
БЕРЕЖЕМО ЛИЦЬОВИЙ НЕРВ

З настанням холодів так не хочеться тепло одягатись, адже в душі ми все ще сподіваємось на повернення тепла. За таку свою легковажність нам часто доводиться розплачуватись своїм здоров'ям. Окрім вірусних інфекцій, переохолодження та протяги призводять до таких захворювань, як вірусні менінгіти, нейропатії лицьового та трійчастого нервів, загострення больових синдромів шийного відділу хребта та нейропатії потиличних нервів.

Віддаючи дань сучасній моді, переважна більшість молодих дівчат та жінок не носять головних уборів навіть взимку, а чоловіки їздять в автомобілях з вікритими вікнами. Навіть бабусі та домогосподарки, стоячи біля плити при відкритій кватирці, можуть захворіти нейропатією лицьвого нерву.

Нейропатія лицьового нерву проявляється перекосами обличчя, неможливістю закрити око на враженій половині обличчя, інколи може підтікати слюна з рота, і все це супроводжується болями в навколовушній ділянці. Досить часто дані симптоми сприймають за інсульт. Тому, при їх виникненні, раджу в перший день звертатись до лікаря, бажано невролога. Лікування найбільш ефективне в перші години, але загалом сам прцес лікування може тривати досить довго. І в залежності від ступеню враження лицьового нерву косметологічний дефект може залишитись на все життя.

Для того, щоб уникнути таких неприємностей, також можу порадити в холодну пору року одягатись тепло, обов'язково носити головні убори, уникати протягів та не займатись самолікуванням.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар