Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
11,1 °C
пасмурно

Статті

АВТОБУС З НЕСПРАВНОСТЯМИ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕВОЗИВ ПАСАЖИРІВ
14 червня 2012, 00:00
АВТОБУС З НЕСПРАВНОСТЯМИ ГАЛЬМІВНОЇ СИСТЕМИ ПЕРЕВОЗИВ ПАСАЖИРІВ
Державтоінспекція Вінниччини з 14 травня по 5 червня провела комплекс профілактичних заходів на пасажирському транспорті, під час яких перевірила 437 суб’єктів господарювання, оглянула 5774 автобусів, видала 415 приписів.
 Під час рейду виявлено 1230 правопорушень. У 546 випадках водії перевозили пасажирів більше за встановлену кількість. У 343 випадках водії відхилялися від визначеного маршруту. Працівники ДАІ склали 48 адміністративних протоколів щодо порушення вимог дорожніх знаків та розмітки водіями автобусів, 47 – щодо порушення правил зупинки і стоянки в місцях масових відправлень пасажирів, 14 – перевищення встановлених обмежень швидкості; виявили три грубих порушення під час перевезення організованих груп дітей, затримали одного водія, який керував транспортом у нетверезому стані та без дозвільних документів на перевезення пасажирів.
- Під час операції 28 автобусів поставили на арештмайданчик. У кожному випадку у водіїв були відсутні ліцензійні картки, тобто здійснювати перевезення пасажирів не мали права, - розповів начальник Управління ДАІ полковник міліції Павло Солоненко.
– Співробітниками автотехнічної інспекції був зупинений автобус марки «Фольксваген ЛТ-35». Як виявилося, ним здійснювалося перевезення пасажирів із технічними несправностями гальмівної системи. Крім того, автобус не пройшов передрейсовий технічний огляд, а відтиск штампу у шляховому листі не відповідає символам оригіналу і має явні ознаки підробки.
Зважаючи на велику кількість виявлених правопорушень, та з метою досягнення належного стану безпеки на автошляхах, Державтоінспекція Вінниччини продовжує посилений контроль за пасажироперевізниками. Тому послаблення контролю за водіями автобусів не варто очікувати,
- запевнив головний державтоінспектор області.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар