Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
0 °C
переменная облачность

Статті

АПТЕЧНИЙ БІЗНЕС — БІЗНЕС НА ЗДОРОВ’Ї
06 березня 2013, 00:00
АПТЕЧНИЙ БІЗНЕС — БІЗНЕС НА ЗДОРОВ’Ї
Останнім часом, аптечний бізнес набрав значних обертів. Сьогодні в Україні налічується більше двадцяти тисяч аптек. Але людям від цього легше не стає. В аптеках, які знаходяться в людних місцях, - величезні черги, тоді як в фармаціях віддалених районів відчутна нестача ліків.
Ціни на ліки, особливо на дитячі, з кожним роком збільшуються. Адже відомо, що на дітях, як правило, ніхто не економить. Під час епідемій грипу ціни піднімають удвічі. Звичайно, люди розуміють, що здоров’я найцінніше, точніше, воно безцінне. Тому кожен ладен віддати будь-які гроші, тільки б уберегти себе та рідних. Але не всі мають численні суми грошей. Більшість людей позбавлені можливості купувати дорогі препарати, а дешеві зазвичай не діють. Самі фармацевти пояснюють високу ціну на ліки тим, що вони надходять з-за кордону. На це нещодавно прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що невдовзі будуть виробляти хороші вітчизняні замінники і ціни на них будуть доступними. Та коли це буде, нікому невідомо, хоча уряд гарантує - через два-три роки.
Я провела опитування студентів, які навчаються у Вінницькому національному медичному університеті ім. Миколи Пирогова. «Чому ви обрали професію фармацевта?»
Тернавська Ярослава, 18 років. Мені подобається аптечна справа. Я вважаю, що в майбутньому ця професія допоможе мені забезпечити свою сім’ю. Гарно вивчившись в університеті, я зможу хоч чимось допомогти суспільству. Адже зараз в Україні не вистачає кваліфікованих фармацевтів.
Стукаленко Ірина, 18 років. Я обрала професію фармацевта, тому що мені подобається допомагати людям. У майбутньому я мрію створити нові ліки, які допоможуть запобігти чи вилікувати захворювання на рак . Якщо в мене це все таки вийде, я буду їх роздавати хворим людям безкоштовно.
Мержиєвська Оксана, 17 років. Спочатку я навчалася в медколеджі на медсестру, але я та моя сім’я зрозуміли, що професія медсестри - невдячна робота. І згодом, я вирішила, що хочу навчатися на фармацевта, оскільки це цікава робота. Адже фармацевти можуть придумувати ліки від різних захворювань. Тому в майбутньому я хочу зайнятися саме цим.
Ратнікова Аліна, 18 років. Я обрала саме цю професію, оскільки моя мама – фармацевт, і я хочу продовжити її справу.
Близнюк Тетяна, 19 років. До останнього я не знала, де хочу навчатися, але згодом все-таки вирішила. В одинадцятому класі я захопилася хімією. Після того і прийняла рішення піти навчатися на фармацевта, щоб у майбутньому зарекомендувати себе не тільки як людина, яка розуміється на ліках та вміє дати пораду, які препарати краще купити, а й як «винахідника» ліків.
Сьогодні, навіть якщо ввести в пошуковій системі Інтернет рядок - «аптечний бізнес», то ми побачимо повну інструкцію «Як відкрити аптеку?». Але я сподіваюсь на молоде покоління, яке можливо вважатиме кориснішим і цікавішим все-таки виробляти ліки, а не тільки їх продавати за «космічними» цінами.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар