Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 листопада 2019
8,6 °C
ясно

Статті

60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИВ НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ ПРОТОІРЕЙ ВАСИЛІЙ РІШКО
28 січня 2013, 00:00
60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧИВ НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ВОСКРЕСЕНСЬКОГО ХРАМУ ПРОТОІРЕЙ ВАСИЛІЙ РІШКО
27 січня, в день віддання свято Богоявлення, керуючий Вінницькою єпархією, митрополит Вінницький і Барський Симеон очолив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці. Його Високопреосвященству співслужили: архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим та  архієпископ Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт. Також архієреям співслужили священики міста, гості з Київської та інших єпархій УПЦ. Під час Літургії підносилися особливі молитви за ключаря кафедрального собору та настоятеля Свято-Воскресенського храму м. Вінниці протоієрея Василія Рішка. Отець Василій в цей день відзначив своє 60-річчя. Після причастя віруючих був звершений молебень зі співом тропаря та кондака свята Богоявлення, а також величання Святої рівноапостольної Ніни, пам’ять якої звершується в цей день.
Потім митрополит Симеон привітав протоієрея Василія Рішка з його 60-річним ювілеєм. Від Блаженішого митрополита Володимира владика вручив ювіляру орден святого благовірного князя Ярослава Мудрого. Згадуючи життєвий шлях отця Василія, архієрей подякував йому за сумлінну працю, яку він виконує в Вінницькій єпархії на благо Святої Церкви уже більше 30 років. Також владика побажав отцю Василію міцного здоров’я, духовної сили та кріпості, благословіння та  допомоги Божої.
Ювіляра привітали представники влади міста та області. Роман Борисович Аксельрод, заступник голови Вінницької облдержадміністрації, передав ювіляру Почесну Грамоту від голови обласної ради та губернатора Вінниччини, а Чорнолуцький Сергій Григорович, керуючий справами міськвиконкому, передав почесну Грамоту Вінницького Міського голови.
В свою чергу отец Василій подякував владиці та представникам влади за вітання та нагороди. Також отця Василія в цей день вітали і парафіяни собору. Насамкінець в соборі відбулася традиційна благодійна Архієрейська коляда
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар