Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

40 П’ЯНИХ МОТОЦИКЛІСТІВ ЗАТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗА ДВІ ДОБИ
25 жовтня 2012, 00:00
40 П’ЯНИХ МОТОЦИКЛІСТІВ ЗАТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКИ ДАІ ЗА ДВІ ДОБИ
Значна кількість дорожньо-транспортних пригод за участі водіїв мототранспорту на території Вінницької області змусила Державтоінспекцію до радикальних кроків.
Тільки за дві доби, 18 та 19 жовтня, з важкими травмами госпіталізовано водіїв моторолера та скутера, один з яких за кілька днів у лікарні помер.
Щоб запобігти аварійності та правопорушенням Державтоінспекція Вінниччини з 22 по 26 жовтня 2012 року проводить на території області оперативно-профілактичне відпрацювання під умовною назвою «Мотоцикліст». За дві доби операції затримано 40 водіїв мототранспорту в стані алкогольного сп’яніння, 94 водії керували без відповідних документів: без документу реєстрації транспортного засобу, без посвідчення водія категорії «А». За допущені правопорушення 65 одиниць транспорту поставлено на арештмайданчик.
Оперативно-профілактичні заходи на Вінниччині тривають. Державтоінспекція вкотре нагадує щодо обов’язковисті реєстрації мопедів та скутерів, об’єм двигуна яких складає до 50 кубічних сантиметрів. Керувати цим видом транспорту особам, які не досягли 16 років і без посвідчення водія категорії «А», категорично заборонено.

Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар