Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 серпня 2019
26,7 °C
пасмурно

Статті

10 ЛИСТОПАДА - СВЯТО БАТЬКІВСТВА У М.ВІННИЦЯ
14 листопада 2012, 00:00
10 ЛИСТОПАДА - СВЯТО БАТЬКІВСТВА У М.ВІННИЦЯ

Саме у цей день третій поверх ТРЦ «Анастасія» перетворився на сімейний центр з розвагами для малюків, з творчими студіями, з face артом, фітнесом, йогою для вагітних, з лекціями та порадами від психологів, консультанта по ГВ, масажиста, візажиста, логопеда, спеціалістів по ранньому розвитку дітей, та іншим.

Свято розпочалось із вступного слова ведучої, голови громадської організації «Територія мам» Валентини Ткачук. Після оголошення програми, святкову естафету перейняли слінгоматусі. Хто не знає,слінгоматусі - це матусі, які носять своїх малюків у слінгах! Вони показали, що зі слінгом не тільки зручно мамі та дитині, з ним ще й можна танцювати. Далі святковий марафон «Свята батьківства» продовжили персонажі найулюбленіших дитячих мультиків, дівчинка-ураган Маша, Ведмідь, Лунтик та улюбленець Клоун так сподобались дітлахам, що вони зовсім не хотіли їх відпускати!

З 12.00 почали працювати ще три додаткових зали, де до 16.00 години проходили лекції, семінари, майстер-класи на тему вагітності, грудного вигодовування, альтернативної освіти та батьківства. Саме у цих залах говорили про усвідомлену вагітність, успішний старт грудного вигодовування, масаж для самих маленьких, про казкотерапію, про вікові кризи та романтику у стосунках після народження дитини. Піднімались питання дослідження родоводу, бізнесу в період декрету, пошуку ключів взаєморозуміння між дітьми та батьками. Приємно те, що усі зали були заповнені, що сучасні батьки бажають розвиватись, задають собі запитання та шукають на них відповіді, свідомо відносяться до виховання своїх дітей.

Компанія «Nestle» запрошувала на дегустацію дитячих пюрешок «Gerber», а лялька-велетень Ведмедик від цієї ж компанії увесь день розважав маленьких гостей свята. Смачний натуральний чай, домашня випічка від офіційного партнера – фестивалю психологічних практик «Живи» та хлібні вироби без дріжджів від ТМ «Хлібок» не дозволяли гостям зголодніти і ще раз довели нам, що натуральне – це не тільки дуже смачно, а й корисно. Затишно облаштований був і куточок від інтернет-магазину «Лежибока», де на огляд відвідувачів пропонувались подушки для вагітних та мам, що годують, а також надавалась можливість відпочити у зручному кріслі і погодувати свою дитину. Велика подяка від ГО «Територія мам» дівчаткам-волонтерам, що увесь день реєстрували відвідувачів свята, дарували подарунки та допомагали.

Закрили фестиваль два неперевершених покази! Показ одягу для вагітних жінок від магазину «Кенгуру» та показ дитячого одягу від магазину «Антошка». Коли на сцені почали з’являтись вагітні жінки, на обличчях гостей з’явились посмішки. Адже, жінка в положенні – це надзвичайно гарно взагалі, а в вишуканій сукні, з красивою зачіскою викликали лише захоплення. Завершав наше свято показ дитячого одягу. Маленькі моделі, що вже до початку показу трішки стомились, адже увесь день провели на святі, ожили відразу, як тільки одягнули свої вбрання. А як зазвучала енергійна музика – вся втома геть пройшла. В них було стільки енергії і радості, що вони заряджали позитивом усіх присутніх. Також з нами увесь день працювали активні форумчанки з "Форуму Вінницьких мам і пап"!!!

Фестиваль свідомого батьківства у Вінниці народився!!! І в знак цього, Наталя Демчук, організатор фестивалю психологічних практик «Живи» подарувала голові ВОГО Валентині Ткачук фарфоровий дзвінок і свічку, запалений вогник якої означав, що фестиваль відбувся!!!

Ідея і розробка «Фестивалю свідомого батьківства» належить ГО «Асоціація свідомого батьківства» (м. Київ), організатор фестивалю у м. Вінниця – Вінницька обласна громадська організація «Територія мам».

Ще раз хочеться виразити свою вдячність усім, без кого б «Свято батьківства» не відбулось!

Офіційним партнерам – ТРЦ «Анастасії» та фестивалю психологічних практик «Живи»

Партнерам – Фотостудії «Глянець», студії святкового дизайну «Шарлін Дізе», Арт-майстерні «Скриня», мережі фітнес-центрів «Фіткьовс», центру «Амадея», «Смайл» та «Дивосвіт», студії «Мастєрішка», магазинам «Кенгуру» та «Антошка», магазину «ВАйнтайм» та «Джованні», агенції «Джем», ТМ «Нестле» та «Хлібок», інтернет-магазину «Лежибока», Анні Чубаровій та Віті Гавришенко, Оксані Мельник, компанії «Neways», дівчаткам-волонтерам, ТМ «Рудь» і «Ласунка» та Ліберо, перукарні «Фея», майстрам по візажу Алі Мельник та Наталі Павловій, інформаційним партнерам «Рекламно-виробничій компанії «Бастіон», медіа партнеру журналу “Вінниця”, соціальній мережі Мамаклаб та форуму Вінницьких мам і пап.

Валентини Ткачук

«Територія мам»

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар