Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 травня 2019
24,2 °C
слегка облачно

Статті

1 ЛИПНЯ ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРАТОРИ ПІДПРИЄМЦІВ, НЕ ОТРИМАВШИ ПЕЧАТКИ, НЕ ЗМОГЛИ РОЗПОЧАТИ ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ
02 липня 2013, 00:00
1 ЛИПНЯ ДЕРЖАВНІ РЕЄСТРАТОРИ ПІДПРИЄМЦІВ, НЕ ОТРИМАВШИ ПЕЧАТКИ, НЕ ЗМОГЛИ РОЗПОЧАТИ ПРИЙОМ ВІДВІДУВАЧІВ

Через зміни у законодавстві реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців у місті відтепер здійснюватимуть державні реєстратори Реєстраційної служби Вінницького міського управління юстиції. Однак 1 липня вони не змогли розпочати прийом відвідувачів в Центрі адмінпослуг «Прозорий офіс» та його територіальних відділеннях. Керівництво Центру радить підприємцям з усіма питаннями звертатись до Реєстраційної служби (тел. 66-11-74).

Після змін у законодавстві повноваження органів місцевого самоврядування в частині реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців передані державній реєстраційній службі. Зокрема, у Вінниці створено відповідний відділ в складі міського управління юстиції. За словами керівника центрального «Прозорого офісу», що на Соборній, Євгена Іщука – ще минулої п’ятниці відбулась передача усіх справ цьому відділу. Перед тим були завершені всі оргзаходи: затверджено штатний розпис, проведено конкурс на заміщення вакантних посад, призначені працівники.

Сьогодні усі вони в повному складі вийшли на роботу, але прийом відвідувачів здійснювати не можуть – технічне забезпечення єдиного державного реєстру працює не в повній мірі, а у державних реєстраторів немає печаток. «Відсутність печаток унеможливлює прийом та оформлення будь-яких документів, - розповідає Євген Іщук. – На жаль, у нас поки що відсутня інформація, коли державні реєстратори зможуть приймати підприємців».

До цього відділ державної реєстрації, коли він був в складі департаменту адміністративних послуг міської ради, щодня обслуговував в середньому сотню підприємців. Євген Іщук додає, що якби всі технічні питання зараз були зняті, жодних незручностей відвідувачі не відчули б. «Державні реєстратори, які увійшли в штат нового відділу, - це здебільшого наші колишні працівники, які займались цією ж роботою у складі відділу держреєстрації департаменту адміністративних послуг. Тому вони досвідчені і свою роботу знають, - каже він. – По кількості – їх чисельність тепер навіть збільшена на дві штатні одиниці. Крім того, у нас є домовленість, що підхід до обслуговування громадян залишиться незмінним – мають працювати якісно та у визначені терміни».

За інформацією щодо того, коли розпочнеться прийом підприємців, керівництво «Прозорих офісів» радить звертатись до Реєстраційної служби – тел. 66-11-74.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар