Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаАвтомагазин-СТО "Евразія"

       Автомагазин-СТО "Евразія" - місце, де на Вас чекають професіонали своєї справи. Щодня ми працюємо для того, щоб Ваші автівки завжди були на ходу. 
        Наші співробітники надають кваліфіковані послуги з підбору запчастин до усіх відомих автомобільних марок, а майстри СТО професійно ремонтують та замінюють необхідні деталі. 
 
   Ми не зупиняємося на досягнутому, рух тільки вперед - наш девіз. Для підбору запчастин використовується новітнє програмне забезпечення, працівники щороку відвідують семінари та тренінги для підвищення свого кваліфікаційного рівня. 
    Станція технічного обслуговування - наша родзинка. Вона знаходиться на другому поверсі комплексу, що дозволяє клієнтам економити свій час та залишити автомобіль на ремонт за лічені хвилини. У самому магазині є зона очікування, де кожен власник автівки може безкоштовно посмакувати ароматною кавою, почитати пресу чи переглянути цікаві ТВ-програми.
     Щоб допомогти клієнтам відновити дієздатність їх "залізних коней", ми  замовляємо необхідні запчастини з країн Європи (Польща, Чехія, Німеччина) та Азії (ОАЄ, Японія, Корея).
Колектив Автомагазину-СТО "Євразія" піклується про те, щоб кожен клієнт міг фінансово дозволити собі обслуговуватись у нашому комплексі. 
          Обираючи нас, Ви обираєте якість, професійність та доступність!
 


Адрес: улиця Привокзальная 9 Д
Город: Винница
Телефон: (093) 932-56-84, (068) 518-09-02
  • Контакт
  • Фотографии
  • Голосовалка
улиця Привокзальная 9 Д
Винница
Украина [Винницкий]

Тел.1: (093) 932-56-84, (068) 518-09-02
Интернет:http://eurasia-car.com.ua/ 

Тут будуть представлені наші товари та послуги.

Фотогалерея:
РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА
Пожалуйста, оцените эту компанию:
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

(5 Оценило)

Реклама

Реклама

Cамые добрые фильмы — это порнофильмы. Никаких взрывов, убийств, все любят друг друга и счастливый финал.

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики