Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаТорговельна мережа «Світлоцентр»

      Компанію було засновано у 2007 році. За роки наполегливої праці ми створили розгалужену торговельну мережу та стали лідерами у сфері продажу освітлювальних приборів.
    В наших магазинах Ви зможете обрати та придбати освітлювальні прилади, що підійдуть до будь якого інтер’єру: від звичайної квартири до фешенебельної заміської вілли. Великий асортимент, різноманітність моделей, вишуканість запропонованих світильників не дозволить Вам покинути наші магазини без покупки.
      Ми пропонуємо особливі пропозиції для дизайнерських студій. Зателефонуйте нам для уточнення варіантів співробітництва і будьте півні: ми запропонуємо Вам чудові умови.
Сподіваємось на плідне та взаємовигідне співробітництво, а асортимент товару точно не залишить Вас байдужими. Ми зможемо задовольнити будь яку Вашу забаганку.

         Торговельна мережа допоможе Вам швидко та зручно підібрати освітлювальні прилади за їх призначенням та функціональністю. Поважаючи Ваш час, та для максимально ефективного співробітництва з клієнтами, торговельна мережа надає послугу виїзду спеціаліста на об’єкт. Замовляючи у нас знаряддя для освітлення, Ви зможете одночасно замовити монтаж та встановлення. Усі роботи виконуються кваліфікованими спеціалістами. На монтаж та встановлення світильників діє гарантія 12 місяців. Розрахунок вартості встановлення проводиться індивідуально, з урахуванням особливостей кожного замовлення.

         Торговельна мережа запрошує дизайнерів та архітекторів до співробітництва на взаємно вигідних умовах. Ми уміємо і можемо працювати разом з Вами і для Вас! Розглянемо усі Ваші пропозиції до умов співробітництва. Надаємо особливі умови для постійної роботи. Ми готові надати Вам необхідні каталоги, при необхідності забезпечити виїзд спеціаліста на об’єкт, здійснити розрахунок рівня освітлення, своєчасно поставити світильники. Звертайтесь до нас за контактними телефонами.

 

Магазин світлотехніки «Світло-Центр»пропонує наступну продукцію:

  • світлодіодне освітлення;
  • лампи, джерела світла;
  • технічні світильники;
  • декоративні світильники;
  • розетки та вимикачі;

Адрес: Келецька 12-А
Город: Вінниця
Телефон: (098) 72-12-201
  • Контакт
  • Фотографии
  • Голосовалка
Келецька 12-А
Вінниця
Украина [Винницкий]

Тел.1: (098) 72-12-201
Интернет:http://svitlocentr.com/index.php 

Тут будуть представлені наші товари та послуги.

Фотогалерея:
РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА
Пожалуйста, оцените эту компанию:
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

(7 Оценило)

Реклама

Реклама

Сказка про дачу. Мне 7 лет. Ура! Наконец-то мы с бабушкой едем на дачу! 14 лет. Достали...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики