Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаАНДО ШАТРО

Андо Шатро - один з найкращих циганських колективів України !
 
     
 Ансамбль успішно працює на майданчиках та в залах України, є лауреатом та дипломантом багатьох міжнародних фестивалів циганського мистецтва в Україні та за кордоном.
В репертуарі шоу-театру старовинні циганські, таборні та авторські пісні, зворушливі романси, емоційні танці, "Венгерка" на розбитому склі, "Циганочка з виходом".
Виступ нашого колективу стане яскравою та незабутньою прикрасою весілля, ювілею, банкету, святкування Дня народження чи корпоративу.
Циганське народне мистецтво у професійному виконанні нікого не залишить байдужим.
Наш колектив радий вітати Вас у будь-якому куточку України за Вашим бажанням.
 
      Циганський шоу-театр «Андо Шатро» був заснований Андрієм Сенченком у 1998 році.
На його базі у 2001 році був створений Вінницький регіональний центр культури та мистецтва циганського народу «Девлеса, ромале!" («З Богом, цигани!»).
Головний режисер та художній керівник циганського шоу-театру «Андо Шатро»:
Андрій Вікторович Сенченко - поет, композитор, гітарист і співак, (попередня артистична діяльність якого проходила у Московському державному музично-драматичному циганському театрі «Ромен» під керівництвом народного артиста Радянського Союзу Миколи Сліченка), - став президентом (головою) товариства ВРЦ КтМЦН «Девлеса, ромале!» («З Богом, цигани!»).
Віце-президенти: Петро Буралійович Огли – артист, вокаліст, гітарист.
 Наталія Олександрівна Сенченко – поет, артистка та директор театру «Андо Шатро». 
 
 
 
        Основним напрямком діяльності центру є збереження, розвиток, примноження  та популяризація надбань культурно-мистецьких цінностей ромського народу. 
А з 2004р. з участю у Проекті Європейського центру по правам ромів «Захист прав  ромів України та забезпечення їх доступу до правосуддя», коли А.Сенченко, П.Огли  та Н.Сенченко стали координаторами Європейського центру по правам ромів, що знаходиться у Будапешті, - ще й правозахисна діяльність.
Журналістська діяльність Андрія Сенченка – члена міжнародної та національної спілок журналістів, Петра Огли та Наталії Сенченко як членів національної спілки журналістів України в якості кореспондентів Всеукраїнської ромської газети «Романі Яг» та співпраця з іншими ЗМі (газетами, радіо, телебаченням) висвітлює події,
що відбуваються в діяльності ВРЦ КтМ ЦН «Девлеса, ромале!» («З Богом, цигани!»).
        Традиційні заходи - це : - святкування Міжнародного Дня ромів 8 квітня;
- участь у міжнародних фестивалях ромського мистецтва, які проводяться в Україні
та за кордоном;
- заходи обласного центру народної творчості, обласного та міського управлінь культури;
- участь у громадському житті міста. 
 
       Творчий колектив Циганського шоу-театру Андрія Сенченка «Андо Шатро» побував у різноманітних куточках України та за кордоном як учасник міжнародних фестивалів ромського мистецтва, зокрема: у 2003р.- в Одесі; в 2004р.- в Угорщині; у 2005, 2006р.р. – у Харкові; у 2009р.- в Одесі (Міжнародний фестиваль «Молодь та мистецтво проти расизму») та став там лауреатом та дипломантом; як учасник всеукраїнських та обласних культурно-мистецьких заходів має числені відзнаки, нагороди, грамоти та подяки.
 
За авторський альбом козацьких пісень та як отаман міського осередку Українського козацтва Андрій Сенченко нагороджений від Українського козацтва орденами: «Віра», «Честь» і «Слава».
 

Адрес:
Город: Вінниця
Телефон: (096)-370-12-43, (067) 934-13-67
  • Контакт
  • Фотографии
  • Голосовалка

Вінниця
Украина [Винницкий]

Тел.1: (096)-370-12-43, (067) 934-13-67
Интернет:http://www.andoshatro.com.ua/ 

Тут будуть представлені наші товари та послуги.

Фотогалерея:
РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА
Пожалуйста, оцените эту компанию:
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

(16 Оценило)

Реклама

Реклама

Заєць в лісі бізнес організував - в ларьку шматтям торгує.
Ну а вовк на нього наїхав -...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики