Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаUnderground grill bar

Underground grill bar - це найкращий пивний ресторан у Вінниці. Наш британський паб - справжній клуб для гурманів з неповторною атмосферою старої Англії, з неповторним інтерєром в Англійських традиціях. Ви можете бути чим завгодно: менеджером чи нафтовим магнатом, в нашому пабі всі рівні, і спілкуються на рівних.
Гастрономічний паб Underground grill bar - це місце, куди Вінничани приходять відзначити свої досягнення з друзями, відпочити, обговорити справи з партнерами в спокійній затишній атмосфері, відсвяткувати важливі події в колі сім'ї. Underground grill bar завжди відкритий для тих, хто хоче на час перенестися з галасливої, метушливої Вінниці в гостинний світ Туманного Альбіону.
Underground grill bar кращі традиції Англійських пабів, а традиції - це те, що ми цінуємо в першу чергу, адже своє ім'я Underground grill bar в британському стилі отримав від назви знаменитої англійської пивоварні Underground grill bar. Історія Underground grill bar почалася на сході Англії ще в 1799 році в містечку Бери-Сент-Едмундс, молодий пивовар Бенджамін Грін зі своїм компаньйоном Вільямом Баком придбали пивоварню Westgate Brewery. Зараз компанія не тільки виготовляє різні сорти хмільних напоїв, але і володіє мережею більше 3000 готелів, ресторанів і пабів.
Ми будемо раді бачити вас в гостях на вулиці 600-річчя 15, щодня з 11:00 до 23:00.

Адрес: ул. 600-летия, 15 Терминал
Город: Винница
Телефон: (063) 299-97-66, (067) 590-82-88
  • Контакт
  • Фотографии
  • Голосовалка
ул. 600-летия, 15 Терминал
Винница
Украина [Винницкий]

Тел.1: (063) 299-97-66, (067) 590-82-88
Интернет:https://vk.com/album-59613585_180970919 

Тут будуть представлені наші товари та послуги.

Фотогалерея:
РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО ДА
Пожалуйста, оцените эту компанию:
Отлично!
Хорошо
Средне
Плохо
Очень плохо

(28 Оценило)

Реклама

Реклама

Учительница жалуется директору школы:
- Вовочка совсем от рук отбился: курит,...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики