Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаЧерез вибухи під Калинівкою селянам потрібно придбати вже 14 нових будинків, – Коровій

Через вибухи під Калинівкою селянам потрібно придбати вже 14 нових будинків, – Коровій


Дата: 2018-02-16
Очільник Вінницької обласної державної адміністрації стверджує, що у звязку з вибухами в Калинівці, постраждалим від вибухів потрібно придбати вже 14 нових будинків, а не пять, як повідомлялося раніше.Як повідомляє “Вінниця.інфо”, такі уточнені дані надійшли в ОДА за понад чотири місяці після катастрофи. Окрім того, керівник ОДА пояснив проблеми з використанням бюджетних коштів, що надійшли на ліквідацію наслідків НП:


– Уряд виділив 100 млн. гривень з держбюджету. Коли відкрили постанову: матеріальну допомогу віддати не можна, компенсувати людям гроші, які вони витратили, по квитанціях теж не можна. Тоді з місцевих бюджетів направили 11 млн. гривень. Касове питання державного бюджету з 100 млн. гривень стало 35 млн. гривень. Тобто, до нового року ми повинні повернути 65 млн. гривень, а будинки продовжують падати. Спочатку мали повністю відновлювати 5 будинків, а за останніми даними, їх вже 14. Це потрібно купувати нові. Механізм фінансування з держбюджету складний. Потрібно знайти проектну організацію, на яку виділяють 45 гривень, поїхати, зробити проект, зробити кошторис, захистити його в Мінфіні, Мінекономіки, Мінрегіонбуду, який можуть і повернути. Потрібно приїхати знайти організацію, яка б зробила ремонт, потім зробити акт обстеження, лише після цього дадуть гроші.


Читайте також: Вибухи в Калинівці місяць по тому: факти та цифриНагадаємо, що катастрофа на артилерійських складах у військові частині біля Калинівки сталася ще наприкінці вересня минулого року. Тоді було пошкоджено понад дві тисячі будинків у навколишніх селах, ЗСУ втратили понад 20 тисяч тонн боєприпасів. За майже п’ять місяців розслідування, влада не спромоглася назвати навіть попередні причини вибухів.


Реклама

В супермаркете супружеская пара подкатывает с двумя набитыми тележками к кассе.
Жена:...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики