Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаУ центрі Вінниці урочисто підняли “олімпійський” прапор на честь відкриття ХХIII Олімпіади в Кореї

У центрі Вінниці урочисто підняли “олімпійський” прапор на честь відкриття ХХIII Олімпіади в Кореї


Дата: 2018-02-09
Сьогодні, 9 лютого у Вінниці разом з усією країною урочисто підняли прапор Національного олімпійського комітету на прапор України на честь відкриття XXIII Олімпійських ігор у корейському Пхьончхані.Церемонія у Вінниці розпочалася рівно о 15:00 на Майдані Незалежності біля флагштоків, розташованих перед будівлею міської ради. Подивитися на процес підняття прапору прийшло кілька десятків містян, переважно спортсменів та спортивних функціонерів.   Право підняти національний прапор та прапор НОК надали визначним вінницьким спортсменам Сергію Чернявському та Ганні Балабановій.

Перед підняттям прапору, Голова комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради Сергій Чернявський нагадав, що традиційно на початку Олімпійських ігор в усі часи та в усьому світі припиняються будь-які війни. “Ми сподіваємося, що і в нашій державі також нарешті настане мир”, – сказав Краєвський.


  • Ми сподіваємося, що наші вболівання і наші міцні кулаки допоможуть українським спортсменам здобути якомога більше перемог та принести визнання українській державі, – сказав Краєвський безпосередньо перед підняттям прапору.  
Нагадаємо, що цього разу Україну на Олімпійських змагання у Південній Кореї представлятимуть 33 атлети, котрі змагатимуться у 15 видах спорту. Конкретно українські олімпійці будуть преставлені у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).Так виглядає українська збірна на відкритті Олімпіади Вінничан серед української Національної збірної цього разу немає.
 На честь відкриття Олімпіади в холі Вінницької міської ради розпочала роботу виставка “Олімпійці Вінниччини”, котрі триватиме протягом тижня.Фото Андрія ЗавертаногоРеклама

Реклама

Шофер КАМАЗа возвращается на свою базу, весь убитый. Заходит в диспетчерскую:
...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики