Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаОБРАЛИ 10 КРАСУНЬ ДЛЯ КОНКУРСУ «МІС ВІННИЦЯ-2018». Є ЩЕ ШІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ

ОБРАЛИ 10 КРАСУНЬ ДЛЯ КОНКУРСУ «МІС ВІННИЦЯ-2018». Є ЩЕ ШІСТЬ ВІЛЬНИХ МІСЦЬ


Дата: 2018-01-19
Усього на участь у змаганні за звання найкрасивішої дівчини Вінниці претендували 46 красунь віком від 16 до 26 років. Але місць тільки 16, тому учасницям довелося показати все, на що вони були здатні.

Програма вечора складалася з двох етапів: перший ознайомлювальний, другий — вихід у купальниках. Після цього, члени журі, серед яких хореографи, спонсори, представники ЗМІ, визначили імена тих, хто у наступні місяці буде посилено готуватися до самого конкурсу. 


Сьогодні обрали 10 переможниць.

Ще є шість відкритих місць. Другий етап кастингу пройде 29 січня. Отже, якщо ви – молода незаміжня дівчина віком від 16 років, бажаєте краще виглядати, зав‘язати нові знайомства, отримати масу нових, позитивних вражень, тоді можете подавати заявку. Довідки за телефоном: 27-66- 84. Для участі в кастингу необхідно подати Ваші заявки та дві якісних фотографії (повний зріст і портрет) E-mail: zakladmpm@gmail.com Кастинг за адресою: МПМ "Зоря", м.Вінниця, вул. Стрілецька, 44 (Червоноармійська, 44)Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/kul-tura/obrali-10-krasun-dlya-konkursu-mis-vinnitsya-2018-foto-e-sche-shist-vi-10667200.html


 

Реклама

Реклама

Приходит девушка со свидания:
— Ну что, как он?
— Ах, супер!
— Пахнет хорошо?
...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики