Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаПЕРША СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ В УКРАЇНІ БУДЕ У ЧОРНОБИЛІ

ПЕРША СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ В УКРАЇНІ БУДЕ У ЧОРНОБИЛІ


Дата: 2018-01-10
Першу в Україні електростанцію, що працюватиме на енергії сонця, запустять у Чорнобильській зоні відчуження.


Про це повідомляє AFP.За прогнозами, сонячна електростанція у Чорнобилі зможе покрити потреби в електроенергії середньостатистичного українського села, тобто близько 2 тисяч будинків. Її потужність складатиме 1 мегават. 


Зазначається, що станція розташовуватиметься всього за сотню метрів від нового саркофагу четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Розмір її становитиме приблизно 1,6 га, тобто два футбольних поля, на будівництво витрачено один мільйон євро. 


Очікується, що нова сонячна електростанція окупить гроші, витрачені на її відкриття, через сім років. Кількість сонячного світла у Чорнобилі приблизно така ж, як на півдні Німеччини. 


Після побудови і введення в експлуатацію нового саркофага рівень радіації біля станції знизився на десяту частину. Це, як зазначено, сприяло реалізації проекту сонячної електростанції. Місцевість Чорнобильської зони відчуження дуже приваблива для інвестицій в енергетику з боку Європи. Однак багато років інвесторів відлякували бюрократія та корупція в Україні, а також гарнтії безпечної роботи у зоні.


"Дуже важливо мати гарантії того, що робота в Чорнобильській зоні буде безпечною для тих, хто цим займатиметься", - розповідає радник Європейського банку реконструкції та розвитку Антон Усов. 


Гроші на альтернативній енергетиці. Конкретні приклади заробітків на сонці та вітрі


старт електричної революції. Парламент скасував акцизи та ПДВ на ввезення електромобілів, що здешевлює їхню вартість мінімум на 20%. Імпортери електромобілів очікують, що їхня продукція наступного року почне заповнювати обласні та районні центри і готують до стрімкого розвитку зарядну мережу. Нововведення діятиме лише один рік, вирішили депутати. 


Аналогічно буде з зеленим тарифом, який робить дуже вигідним встановлення сонячних та вітрових електростанцій на будинках. Більше читайте тут: https://tsn.ua/ukrayina/persha-sonyachna-elektrostanciya-v-ukrayini-z-yavitsya-u-chornobili-1082580.html?_ga=2.28913212.1627280178.1515489394-1159047633.1514971183Реклама

Реклама

Приходит еврей к раввину:
— Ребе, у меня проблема. У меня два гуся, белый и серый,...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики