Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаКОЛИ ВІДКРИЮТЬ ДЛЯ ПРОЇЗДУ КИЇВСЬКИЙ МІСТ?

КОЛИ ВІДКРИЮТЬ ДЛЯ ПРОЇЗДУ КИЇВСЬКИЙ МІСТ?


Дата: 2017-11-09


Последущие ссылки:  https://vn.20minut.ua/Groshi/kiyivskiy-mist-gotoviy-na-60-koli-vidkriyut-dlya-proyizdu-10651134.html


Сьогодні у Вінниці мер Сергій Моргунов відвідав Київський міст і подивися на успіхи ремонтників. Начальник департаменту капітального будівництва Ігор Кравець сказав, що бетон ще не набрався міцності. Коли відкриють проїзд? 


 Питання про стан Київського мосту редакція RIA/20minut.ua підняла ще у березні минулого року. Тоді ми писали, що Київський міст міцніший, ніж він виглядає. А виглядає він погано. Після цього його таки закрили на ремонт у березні 2017 року. Обіцяли відремонтувати до жовтня, але все затягнулось. Мерія і ремонтники вже кажуть про те, що повністю відремонтують міст до літа 2018 року...Але і це під грифом "можливо". А що зараз кажуть представники мерії на мосту?  - Все йде за графіком,- каже начальник департаменту капітального будівництва. Ігор Кравець. - Бетон, яким заливали плити на мосту, ще не набрав достатньої міцності. Відкриють, коли показники будуть в нормі. А асфальтувати проїжджу частину не будуть. Зараз вона покрита спеціальною мастикою. Тротуар цього року не буде, хоча робітники будуть його робити навіть взимку.

     

Там, де немає перил - поставлять блоки і причеплять до них відбійники. Це щоб машини не вилітали з моста.  За словами представників мерії, міст відкриють, коли міцність бетону буде на рівні 70%. Яка зараз міцність - досліджує вінницький політех. Але за словами Ігоря Кравця, міст наразі готовий на 60%.  Але представники підрядника кажуть, що міст для проїзду відкриють до кінця листопаду. 


Посилання на джерело: https://vn.20minut.ua/Groshi/kiyivskiy-mist-gotoviy-na-60-koli-vidkriyut-dlya-proyizdu-10651134.html

Реклама

Реклама

Двоє приятелів під час подорожі із-за негоди змушені були переночувати в будинку у...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики