Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

РекламаНА ВІННИЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО УПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ

НА ВІННИЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКОГО УПІЙМАЛИ НА ХАБАРІ


Дата: 2017-08-17


Последущие ссылки:  http://vlasno.info/nadzvichajni-podiji/5/kriminal/item/19443-na-vinnychchyni-politseiskoho-upiimaly-na-khabari


Заступника начальника слідчого відділення поліції Вінницької області затримали під час вчинення злочину. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на прес-службу прокуратури Вінницької області. Вінницький слідчий отримав від правопорушника хабар у розмірі трьох тисяч гривень за повернення майна, яке вилучили через вчинення кримінального правопорушення. За власними джерелами Vlasno.info відомо, що подія сталася у Шаргородському відділенні Жмеринського відділу поліції.Затриманий був заступником начальника слідчого відділення вказаного підрозділу. Вчора, близько 17-ї години правоохоронця-хабарника затримали у його власному кабінеті. У нього вилучили кошти у розмірі трьох тисяч гривень. Їх поліцейський отримав за незаконне повернення автомобіль зі штраф-майданчика його власнику. Поліцейського-хабарника затримали в порядку статті 208 Кримінально-процесуального кодексу України (Затримання уповноваженою службовою особою). Проти нього порушено кримінальне провадження, передбачене частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

Відповідно до цієї статті порушнику загрожує позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна. — Наразі у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об'єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проведено ряд оглядів та обшуків, допитуються заявник, свідки та підозрювані, — йдеться у повідомленні поліції. Джерело: 
vlasno.info 

Реклама

Реклама

Мужик заходит в бар, заказывает виски:
- Сколько с меня?
- Три доллара.
Мужик вынимает из...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики