Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама18 НОВИХ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ

18 НОВИХ ПОЗАШЛЯХОВИКІВ "МITSUBISHI OUTLANDER PHEV" ОТРИМАЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВІННИЧЧИНИ (ФОТО, ВІДЕО)


Дата: 2017-06-19


Последущие ссылки:  https://vn.npu.gov.ua/uk/publish/article/327688

17 червня в м. Вінниці на площі В. Стуса ключі від нових гібриднихавтомобілів із екологічними двигунами «Мitsubishi Outlander PHEV» отримали працівники груп реагування патрульної поліції в районах Вінниччини. Це дозволить поліцейським швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян про злочини та правопорушення.

1

У заходах взяли участь начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв, начальник Головного управляння Нацполіції Вінниччини Юрій Педос,  заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та вінницький міський голова  Сергій Моргунов.

3

4

Службові гібридні машини з екологічними двигунами «Mitsubishi OutlanderPHEV» отримані в рамках позабюджетної програми в рахунок оплати квоти за Кіотським протоколом. Відтепер вони обслуговуватимуть населення  Бершадського, Тиврівського, Гайсинського, Оратівського, Калинівського, Могилів-Подільського, Немирівського, Козятинського, Ямпільського, Чечельницького, Жмеринського, Барського, Чернівецького, Вінницького, Ладижинського, Хмільницького та Вінницького районів.

2

Начальник Департаменту організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування Національної поліції України Олексій Сергєєв наголосив, що ці автівки були придбані для ефективної роботи з забезпечення безпеки громадян для груп реагування патрульної поліції,  створених в рамках  реформування. Це дозволить поліцейським швидше та якісніше реагувати на повідомлення громадян про злочини та правопорушення. Олексій Сергєєв побажав успіхів поліцейським Вінниччини у справі захисту прав людей.

9

За даними автомобілями закріплені працівники груп реагування патрульної поліції, які пройшли відповідну підготовку.

17

Автомобілі обладнані сучасною системою універсального управління з повним приводом, що робить їх зручними для використання у повсякденній поліцейській роботі. Модель доукомплектована рацією, відеореєстратором, проблисковими маячками та системами зарядки акумуляторів. Крім того, в машинах будуть встановлені планшети, куди надходитиме інформація зі служби «102».

15

16

Начальник ГУНП Юрій Педос націлив підлеглих на якісне виконання службових обов’язків  та зазначив, що головна мета поліцейських – це попередження вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень,  миттєве реагування на повідомлення громадян, забезпечення  правопорядку на автошляхах області. Він додав, що сучасні кросовери дозволять покращити якість надання поліцейських послуг  в регіоні.

5

 Заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник та вінницький міський голова  Сергій Моргунов побажали поліцейським Вінниччини успіхів та  належним чином виконувати свої обов’язки, аби мешканці Вінниччини почувалися безпечно.

21

Службові автомобілі, які сьогодні отримали поліцейські, освятив отець Олександр.

13

7

18Реклама

Реклама

Спустился Бог в рaй к Адaму и Еве и говорит: "Дети мои, у меня есть для вaс двa подaркa. Но...

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики