Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Опубликовано: 2016-01-15
Файла для загрузки:
Пляцок

Інгредієнти:

Форма 30*16
Бісквіт:
Яйця 6шт.
цукор 1скл.
борошно 1скл.
какао 3ст.л.
Бізе:
Білок 3шт.
цукор 100гр.
крохмаль кукурудзяний 1ч.л.
Апельсинова прослойка:
Апельсини:3шт.
цукор 4ст.л.
желатин 3ст.л.
вода 300мл
Крем:
Масло 250гр
Сгущене молоко 1б.
міцна кава 5ст.л.

Бісквіт:Яйця розділяємо на білки та жовтки.Білки збиваємо з цукром на міцну піну,поступово додаємо по-одному жовтки,збиваємо все разом.Додаємо борошно та какао,легко вимішуємо.Виливаємо тісто у форму застелену пергаментом і змащену маслом!Випікаємо 30 хв. при 180град.Бісквіт розрізаємо на два коржа.
Бізе:Білки збиваємо з цукром на великих обертах міксера до стійкої піни 15 хв.,всипаємо до білків просіяний крохмаль і обережно перемішуємо,викладаємо у форму застелену пергаментом і сушимо про 120 град. 2 год(орієнтуватися на свою духовку).
Апельсинова прослойка:
Желатин з цукром залити водою,залишити набухнути на 10хв.,потім прогріти на водяній бані і дати трохи остигнути. З апельсинів знімаємо шкірку(з неї можна зробити цукати).2 апельсини нарізаємо на маленькі шматочки(поки що,відкладаємо),1 апельсин збиваємо в блендері, вливаємо желатин,добре все вимішуємо,залишаємо при кімнатній температурі,щоб апельсинова маса почала гуснути,тим часом робимо крем!
Крем:
Розм'якшене масло збиваємо на невеликих обертах міксера зі згущенкою,по одній столовій ложці дадаємо міцну заварену каву,теж збиваючи але недовго,щоб не перебити крем і він не розслоївся!
Збираємо пляцок:
На один коричневий корж наносимо крем,кладемо корж з бізе,знову крем,викладаємо апельсинові шматочки,ставимо пляцок в холодильник,щоб він трохи охолодився.Далі викладаємо на апельсинові шматочки підостиглу апельсинову масу,яка за цей час вже почала загусати,зразу накриваємо другим коричневим коржем,легенько притискаємо,щоб апельсинова маса і корж з'єдналися!Ставимо пляцок в холодильник для охолодження!Прикрашаємо пляцок за бажанням,я покрила просто шоколадною помадкою!Смачного!
P.S.В апельсиновій прослойці замість апельсинової маси,якою треба покривати шматочки з апельсинів,можна використати апельсинову галяретку(желе)!
Збираючи пляцок я обгорнула його бортиками з фольги,викладаючи апельсинову масу,можна бути впевненим,що вона не розтечеться,якщо вона буде рідкувата!Після охолодження пляцка,обережно зняти фольгу!
Пляцок"Серця трьох"

Джерело: Пляцок-експеримент, поєднала зі складників,які найбільш полюбляє моя сім'я,назва також на їх честь!!!!!


Реклама

Реклама

Как говорит моя бабушка: "Если обвисла грудь - это х#рня, а вот если обвисла х#рня - это проблема!"

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики