Справочник

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Реклама

Опубликовано: 2016-01-13
Файла для загрузки:
Торт з йогуртом та білим вином

Інгредієнти:

Бісквіт: 4 яйця
200 г цукрової пудри
1 п. ванільного цукру
2 ч.л. розпушувача
1 скл. борошна
Рулет: 5 яєць
5 ст.л цукру
5 ст.л. борошна
повидло ( сливове, вишневе)
Суфле: 200 мл білого вина
3 жовтки
1 лимон
100 г цукрової пудри
200 г натурального йогурта
400 г домашньої сметани або вершки
2 уп.(по 25г) швидкорозчинного желатину
1 уп. лимонного желе чи галяретки

Бісквіт: яйця збити з 2 ст.л. гарячої води, на великій швидкості протягом 1 хвилини, до утворення густої пінистої маси. Не перестаючи збивати, додаємо пудру і ванільний цукор. Вмішуємо борошно з розпушувачем. Форму діаметром 26см, застеляємо пергаментним папером і виливаємо тісто. Печемо при 200 гр 15-20 хв.
Рулет: відділяємо білки від жовтків. Білки збити з щіпкою солі і 3 ст.л. цукру до стійких піків. Жовтки збити з рештою цукру. Виливиємо жовтки до білків, вимішуємо. Поступово додаємо борошно. Велику бляшку (з духовки) застеляємо папером і виливаємо тісто. Печемо при 180 гр приблизно 15 хв. Вийняти з духовки і скрутити разом з папером у рулет. Замотати у полотенце, нехай охолоне. Розмотуємо і змазуємо повидлом. Розрізуємо на 16 однакових шматків.
Суфле: вино, жовтки, пудру, сік і цедру лимона помісти у каструльку, поставити на вогонь і збивати міксером до сильного кипіння. Добавити розчинений желатин. Охолодити, періодично помішуючи, поки не почне загустати. Сметану збити з йогуртом, сюди ж додаємо охололу масу.
Збираємо торт: у розємну круглу форму(26 см) викладаємо кусочки рулету, один біля одного. Заливаємо суфле, зверху кладемо бісквіт злегка притискаємо. Ставимо у холодильник приблизно на півгодини до застинання. Виймаємо з форми, перевертаємо рулетами догори. Желе розвести , коли почне схоплюватись, викласти повех рулетів. Поставити знову до холодильника. Смачного!

Джерело: Журнал " Кухонька" з моїми змінами.


Реклама

Реклама

Как говорит моя бабушка: "Если обвисла грудь - это х#рня, а вот если обвисла х#рня - это проблема!"

Реклама

Реклама

Реклама

Счетчики