Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 листопада 2018
-3,2 °C
ясно

Бюро перекладів

БЮРО ПЕРЕВОДОВ LINGUA

0
266
Телефони
  • (093) 231-63-55
  • (098) 097-08-51
Адреса
Винница
Соборная 101
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Бюро перекладів «Лінгва» на ринку перекладацьких послуг з 1998 року. За цей час, завдяки власному досвіду і високої кваліфікації своїх перекладачів, наш центр перекладів впевнено закріпився на ринку послуг як з письмового, усного так і з синхронного перекладу, легалізації документів по усій Україні.

Навіть якщо Ви вперше чуєте про наш центр перекладів Лінгва, то, швидше за все, Ви вже зустрічалися з результатами нашої роботи. Їх Ви можете зустріти всюди. Це переклади текстів етикеток на ліках, на продуктах харчування, переклади інструкцій до побутової техніки, переклади юридичної, медичної, технічної та іншої спеціалізованої літератури та багато інших.

Бюро перекладів «Лінгва» виконує письмові та усні переклади з усіх європейських мов і з багатьох інших поширених мов світу. При цьому наші перекладачі є справжніми експертами в галузевих перекладах.

В агентстві перекладів «Лінгва» переклади виконують виключно дипломовані перекладачі, тобто висококваліфіковані галузеві перекладачі з різних мов, тому наші переклади відповідають всім високим вимогам не тільки з точки зору мови, а й з точки зору відповідності тієї області, для якої виконується переклад.

Наше бюро перекладів надає послуги з усного послідовного та усного синхронного перекладу, письмового перекладу, послуги з легалізації, проставляння печатки АПОСТИЛЬ, при цьому наші офіси є не тільки у Львові, а й в багатьох інших містах України. Наші перекладачі супроводжують іноземних гостей в їх приватних і бізнес-поїздках, виконують переклади на приватних бесідах, на ділових зустрічах і конференціях.

У нашому агентстві перекладів Ви можете розраховувати на індивідуальний підхід і компетентне надання послуг. Адже бездоганна репутація - наше головне багатство. Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб наші клієнти отримали більше, ніж вони від нас очікують. Будемо раді співпраці з Вами.

 

Агентство перекладів «Лінгва» - Ваш надійний партнер.

Фото та відео
Карта 
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар