14 листопада 2018
0,8 °C
легкий дождь

Статті

НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ СПОРТИВНИХ ЗМАГАННЯХ ВІННИЦЬКА КОМАНДА ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ОХОРОНИ ПОСІЛА І-ШЕ МІСЦЕ НА ДИСТАНЦІЇ 1000М.
17 квітня 2012, 00:00

Спортивні змагання з легкоатлетичного кросу проводили 11 квітня у Вінниці працівники Державної служби охорони. У цих змаганнях приймали участь 28 команд із усіх областей України. 80 правоохоронців виборювали призові місця на дистанціях 1000 метрів, 3000 метрів та 5000 метрів.

Боротьба між командами була напруженою і жорсткою. Кожен регіон включив у свій склад найкращих спортсменів, за плечима яких багаторічний досвід виступів у змаганнях високого рівня.

За підсумками змагань спортсмени збірної команди Управління Державної служби охорони при УМВС України у Вінницькій області посіли I-ше місце на дистанції одна тисяча метрів та II-ге місце на дистанції три тисячі метрів,а загалом IV загальнокомандне.

Перше загальнокомандне місце вибороли представники Державної служби охорони з міста Київ, друге загальнокомандне місце дісталось правоохоронцям з Дніпропетровська і третє призове місце посіла команда держохоронців з Івано-Франківська. Усім переможцям вручили кубки, медалі та грамоти.